zmena farby reklamného prúžku

Mám len jeden malý triviálny dotaz a prosím ospravedlnte moju laxnost pri starsích témach ale nejak sa k tomu dostat nebolo mozné, šlo by zmenit farbu reklamného prúžku z bielej na červenú? V popise podpory webzdarma som to videl ale dá sa to len pre tie novo nahrané súbory, skusil som to zmenit a nejak zmenu nebadám, vopred dakujem za odpoved.
a aby nedoslo k omylu ide o ten baner velkosti width="468" height="60"
Malá prosba pre Thaliu :) poprosil by som vypnut tu reklamnu listu ktora navysuje webový priestor o 500mb omylom som ju zapol. dakujem velmi pekne.
<HTML>Triviální úprava neexistuje, ale dá se to udělat - musíš znát HTML (což asi znáš) a nějaký základní grafický editor.

- vezmeš nudli (obrázek s nápisem sponzor WebZdarma, který je vedle toho banneru)
- změníš jí v grafickém editoru barvu na červenou
- uložíš ji jako nějaký svůj soubor optimálně v PNG nebo GIF formátu a nahraješ jej na web
- změníš na stránkách, kde máš banner, odkaz na obrázek s nudlí na svůj

Ale nejlepší asi bude tam nudli vůbec nedávat a vyjádřit příslušnost reklamy k WZ nějak jinak.</HTML>
To ma napadlo po tom ako som zapol nechtiac tu jednosmernu sluzbu o navysenie priestoru potreboval by som to teraz vypnut prosim pekne dakujem ... :)
<HTML>Ok, vypnuto.</HTML>