<b></b>Nefungujú mi stránky... Server (hera) má poruchu [opraveno]</b>

Nefungujú mi stránky s koncovkou czweb.org a czechian.net
Taktez, nemuzu se dostat na svuj web, ani se nelze prihlasit na FTP nebo zde v administraci na Spravce souboru.
Od 1 hodiny rano nefunguje ani vyrobce.cz :( cekal jsem, ze se to pres den opravi, ale zatim nic... to se o problemu nevi, nebo je to muj individualni problem? divejsi dlouhy vypadek byl od 18.3. - 22.3., takze se situace opakuje?
<HTML>O problému se samozřejmě ví, oznámení je v novinkách na hlavní straně. To ale bohužel značí, že jde o vážnější problém a ne o krátký výpadek. Pokud vím, jde o hw problém na jednom serveru. Situaci samozřejmě řešíme, ale časový odhad nečekejte. Doufáme, že se to vyřeší co nejrychleji.

svec - je to sice offtopic, ale v breznu nepamatuju takovy vypadek. Sice jsem byla na ještě MD, ale ani na fóru nevidím, že by něco bylo - takový výpadek by rozhodně nezůstal bez povšimnutí.</HTML>
<HTML>Nicméně jsem měla před odpovědí zkusit kliknout na vaše weby, nyní mi už fungují. Když se kouknu na statistiky, tak server byl spuštěn kolem 21 h.</HTML>
To byla rychlovka :)

Jinak z pohledu serveru Hery je to docela hodně dlouhá doba, co byl u něj zaznamenán vážnější výpadek. Jinak bývá po většinu času bezproblémový.

svec.vyrobce.cz: V březnu byly sice výpadky, ale spíše drobného charakteru. A nesouvisel se serverem Hera, ale se serverem Nike.

BTW: Zdá se mi to nebo je Hera nějaký rychlejší?
Thalia: ten breznovy vypadek (v navstevnosti) byl patrne zpusobeny nedostupnosti stranek kvuli "warezove afere", ale je mozne, ze se pletu, takze se radeji omlouvam

ted uz stranky jedou, diky!
svec.vyrobce.cz: Tak v tomto směru záleží na tom co se myslí pod slovem výpadek ;)
Výpadek v podobě serveru, jaký byl zde, hlášen nebyl. Stránky byly normálně dostupné. Výpadek z března se projevoval pouze na straně uživatelů - prohlížečů. Těch, co mají aktivován bezpečnostní režim. Kdo jej neměl aktivován, tak se na stránky dostal. A navíc nešlo o "warezovou aféru". Slovo warez má jiný význam. Šlo spíše o "reklamní aféru", kdy Google označil WZ reklamu za malware, a tímto způsobem "zablokoval" velké množství WZ stránek.
Dobry den, mne bohuzel stranky stale nefunguji :-( ubytovani-podebrady.wz.cz
<HTML>Mně fungují, ani tam výpadek nevidím (nehledě na to, že jsou na jiném serveru, než který měl výpadek). A nevidím ani reklamu, takže si pročti např. http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14 a nastav si to správně.</HTML>