Problém se zobrazováním první strany

Vážení administrátoři,

dnes jsem se u Vás zaregistroval a spustil svůj web. Diskový prostor mám 500 MB (baner + reklamní lišta).

Problém ale je, že je špatně funkční úvodní strana "Vítejte", která jakoby nenačte CSS. Myslím, že je problém na serveru, jelikož pokud stránku aktualizujete, tak vše funguje jak má.
Další problém mám s "Fotogalerií", ve které někdy nefunguje LightBox a dělá neplechu.
Reklamní lišta stále není na všech stranách v uvedené barvě - Red.

Připomínám, že v PC funguje vše v nejlepším pořádku.

Můj web: sdhparezov.wz.cz

Mohli byste se k tomuto problému vyjádřit?

Předem děkuji za odpovědi a doufám, že se vše vyřeší.

S pozdravem
Shampoo
Vidím kompletní stránku i s "red" lištou (pokud je to taková ta mírně do hnědočervena). Fotogalérie s LightBoxem taky funguje normálně - takže hledej chybku u sebe. Pokud se ti stránka nenačte, zkus promazat cache prohlížeče a obnovit stránku (klávesami Ctrl + F5).
Omlouvám se, vyzkoušel jsme Explorer a vše funguje na výbornou, ale FireFox dělá problémy...

Někdy se stane, že se strana nenačte s CSS a reklamní lišta také není na všech stranách, nebo Vám funguje vše i ve FireFoxu?
<HTML>V Opeře to šlape jak hodinky, ale schválně jsem pustila i FF (3.5) a vše v pořádku - CSS se načetlo vždy, lišta je všude a ani u lightboxu jsem nezaznamenala problémy.</HTML>
Ve Firefoxu zkus promazat tu Vyrovnávací paměť (z nabídky Nástroje - Vymazat nedávnou historii...).
Mockrát děkuji za tip s cache, už vše běží, jak má.