Stažení souborů do počítače

Dobrý den,

potřebovala bych poradit jak mohu zde uploadované programy získat zase zpět, abych v nich mohla pracovat. Ty svoje, které jsem měla uložené jsem bohužel navždy ztratila. Prosím velmi to spěchá.

Předem děkuji

Kamila Barborová
Stáhni si soubory pomocí FTP klienta - viz. http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34 a po úpravě je opačným postupem můžeš zase nakopírovat zpátky na web.
Je na to potřeba Total Commander, já umím pracovat jen v NVU :)
Nebo spíš ve škole nás to tak učí a v pondělí musím odeslat hotovy webovky a potrebuju na nich jeste neco upravit :(
Dobrý večer, asi před hodinou byl na téměř hodinu výpadek serveru, nešlo se přihlásit přes rozhraní ani TC, nezobrazovaly se stránky, poté , co se to zprovoznilo, jsem chtěla aktualizovat naše webovky a zjistila jsem, že v aktualitách nejsou aktuality, nýbrž jakási cizí videa, zálohu jsem měla bohužel jen do února, od března se vše ztratilo. Je to definitivní, nebo je nějaká možnost?
Tak už to mám, moooc děkuji měla jsem strach, že to sama nezvládnu, ale povedlo se. Zachránil jsi mi kůži :))) Moooc děkuju!
Jana: Webzdarma zálohy nedělá. Pokud na webu něco bylo a už tam není, tak je ta ztráta definitivní.