Přesun mezi servery, a najednou PHP 5.2.13...

Dobrý den,
by mě zajímalo, proč uživatelé, kterým jste přesunuli weby ze serveru Zeus na server Nike o tom nebyli jakkoliv informováni - tím myslím e-mailem, přitom se tím pádem změnila i verze PHP z 4 na 5 (a taky defaultní hodnoty v nastavení php.ini)...
Mimochodem, zrušená podpora FTPS (SSL/TLS), to jste se taky vyznamenali...
Pardon, já jsem po těch letech, co jsem nic nepotřeboval a nekomentoval zapomněl, že napsat ve wz do threadu fóra Podpora znamená, že několik dní se uživatel zcela ignoruje, a pak se konečně nestane taky vůbec nic.
Naivně jsem doufal, že se tu třeba něco změnilo, a vono h.... s voctem...
Jsi šťastný člověk, mám svůj web stále na PHP 4.3.4.
<HTML>Houby s octem lze psát bez vytečkování prvního slova.

Já píšu tam, kde mám co říct. Tohle jde oboje mimo mě (a o ftps jsem zatím nic bližšího nezjistila), tak mi přišlo tak nějak zbytečný něco psát. A admin se zde vyjadřuje jen velice sporadicky (spíš skoro vůbec).</HTML>
Thalia: Autor "." má asi trochu jiné chutě, proto ty tečky.
Bohužel Thalia nepřipojila smajlík, tak těžko říct... :-)

Ad Thalia: Taky moderátory, co nevědí co a proč se tu technicky děje, ani nemají možnost to zjistit, jsem samozřejmě nemyslel (jistě odvádíte v jiných threadech, kde máte a můžete něco říct, dobrou práci) :-)
Nicméně právě ty technický věci, když už se tu řeší, tak by tu někdo na odpověď bejt měl, admina nebo někoho jinýho z toho neomlouvá nic. Ostatně, kdyby standardně odeslali e-maily na příslušný e-mailový adresy uvedený jako kontaktní k příslušnejm webům (místo toho tam choděj léta jenom samý nesmysly), a do novinek nedávali jednu novinku jen každý 2 roky, ale podělili se laskavě častějc se všim, technicky především i se změnami konfigurace (najednou nefunkční FTPS, možná souvisí s novým serverem, nicméně křišťálovou kouli nevedu), tak by sem nemusel lízt sporadicky, leč Podpora se naprosto fláká, a pak holt si tu můžem oprávněně štěkat...
<HTML>tečko, ftp s TLS už funguje i na novém serveru.</HTML>
Je to tak, super, děkuju :-)