Nejde se přihlásit přes FTP ani přes admina

Dobrý den,
nelze se přihlásit přes FTP ani přes admina. Přihlašovací údaje zadávám správně. Založil si stránku dnes odpoledne. Zadám údaje l2-lineage.wz.cz a moje heslo a napíše to "Chybně zapsané heslo", přitom heslo zadávám vždy správně. Předem děkuji.
Dobry den,

FTP mi taky nefunguje, uz asi tri tydny. Pise mi to uplne stejnou hlasku jako v predchozim prispevku (login incorrect). Heslo a login zadavam dobre. Za odpoved predem dekuji.

MB
<HTML>Michal - odblokovala jsem tvou IP adresu, zkus to znovu.

Vity - IP adresa tvého příspěvku blokována není, napiš víc informací, nejlépe ftp log.</HTML>
Ahoj, na tu to stránku se mi de v pohodě připojit na: cod2-dba.wz.cz, ale nejde se mi nijak připojit na l2-lineage.wz.cz, přes FTP když zadám údaje(správně), tak to jen blikne a naskoči to tam opět s prázdnýma políčky. A když zkusím přes www.webzdarma.cz, tak zadám údaje a napíše to:
"Chybně zadané heslo"
A když zkusím přes TC tak to napíše 530....
<HTML><em>Založil si stránku dnes odpoledne. Zadám údaje l2-lineage.wz.cz a moje heslo a napíše to "Chybně zapsané heslo"</em><br>
Ale l2-lineage.wz.cz byla založena už někdy v roce 2006.</HTML>
<HTML>Thalia: jaktože ta stránka existuje? Vidím na ní jen banner. Není to skladiště?</HTML>
<HTML>No jo, zobrazuje se banner, tak co by neexistovala. Ne, skladiště to není.</HTML>