MALWARE

Dobry den,

google chrome identifikuje vsechny Vase weby (vcetne vychozi stranky) jako malware. Udelejte s tim neco.

Ales
Neviem ako vám ostatným, ale mne toto už google chrome nerobí. Robilo to, ale v tejto chvíli už nie. Dúfam že sa neradujem predčasne.
Akurát, že teraz sa mi na stránke wobec nezobrazuje vaša reklama - reklama "wz" a nezobrazuje sa ani ten prúžok čo býva vedľa bannera. Dúfam, že to nebude mať pri dlhšom trvaní zasa za následok zmazanie stránky, čo vraj štandartne býva na wz praxou.
Mě to tedy GChrome píše jen někdy, ale důležité je že WZ je v tom registru a možná že z toho plyne i nějaká PageRank penalizace. Když jsem se podíval na důvod, úvádějí, že <b>se tam nachází 11 trojanů</b> (na nějakejch dvou stránkách na WZ) (link už se mi nechce hledat, ale admini WZ by s tím něco měli udělat, ostatně peněz maj dost)
Dobrý den,

mám stejný problém jako lidi zde, stále mi GChrome hází hlášku:
Webové stránky, které chcete otevřít, obsahují malware.
Byl bych rád, kdyby někdo odpověděl, zda se chyba opraví a kdy. Díky
Mám ten samý problém,stránky se nezobrazují,hlásí to
Tato webová stránka na serveru www.pyrenean-mastif.wz.cz byla nahlášena jako útočná stránka a proto byla na základě vašeho bezpečnostního nastavení zablokována.
Útočné stránky se pokouší nainstalovat programy, které kradou vaše důvěrná data, používají váš počítač k dalším útokům, nebo jakkoliv poničí váš systém.Některé stránky poskytují škodlivý software záměrně, řada z nich byla ale sama napadena a činí tak bez vědomí jejich vlastníků.

Navíc mi nejde ani nic nahrát na server webzdarma,uvažovala jsem i o placené verzi,protože na forpsi se mi to nestalo,ale myslím,že to zde není o placené či neplacené,ale asi o tom,že webzdarma to nemá zajištěné a co nyní s tím?
Dobry den,

google chrome blokuje moji stranku a identefikuje ji jako malware. Udelejte s tim neco!

Michal
A co je nevtipnejsi, avira antivirus uz taky blokuje Vase stranky. Tohle je diletantismus.
Také si myslím, že aviru dělali diletanti.
WZ o tomto problému už dávno ví a řeší to. Bohužel se současným stavem nemůže nic dělat, protože to blokuje Google. Takže musíte počkat, až Google vyhodí stránky wz z blacklistu a nebude tak označovat stránky jako útočné. Jenže politika Google neumožňuje řešit situaci rychle. Situace může trvat jak pár hodin, tak i pár týdnů.
A co je sranda. Google označuje stránku jako útočnou i v době, kdy už vůbec útočná není - prostě neví, že stránka je už čistá. Což je i tento stav. WZ problém již vyřešilo, takže reklamy jsou již v pohodě. Jen Google o tom neví. Respektive ví, ale WZ je v pořadníku.

Dočasným řešením je vypnout varování, které vydává prohlížeč, nebo dočasně odstranit WZ reklamu.


Ajax: Co vím, tak Avira je mistrem falešných poplachů. Takže s tím diletantismem pozor. Jinak viz tvé vlastní vlákno.
To jsou nesmyslu co tady podivate. Objektivni cisla mluvi uplne jinak.

DOPORUCUJU VSEM ENDORU, taky web zdarma, rychle ftp, rychle stranky a zadne problemy. Uz jsem presel a wz uz nikdy!
Ignoranti často píší velkými písmeny (i v nadpisech) a také často přidávají na konci věty vykřičníky.
Fascinuje me, jak lidem nevadi nedostupnost jejich stranek, nevi o tom nic a jeste obhajuji ty, kteri za to muzou. :)
Ahoj,
mám ten samý problém a nyní se ptám na základě toho, co jsem četl výše - nebudu tedy nijak sankcionován za to, že dočasně vymažu reklamu WZ ze zdrojového kódu?

PS: Změna nastavení Google je sice dobrá, ale web jsem zřídil proto, aby jej navštěvovali jiní. Já se na něj dostanu "Na vlastní nebezpečí" kdykoliv, ale ostatní to odradí. Už teď mně chodí maily, že máme "zavirované" stránky.
Děkuji za odpověď
Taktéž stejný problém s malware
no mě to tak naštvalo, že jsem šel na endoru... škoda... mimo jiné, přesunu veškeré weby, co jsem dělal, to zase bude prča...
Mě zase fascinuje člověk, který tvrdí, že má znalosti kolem provozování webů, že má o tomhle perfektní přehled a všechno ví. Houbelec ví.
Jsem sice věrný WZ, ale to neznamená, že ho obhajuji. Jen uvádím věci na pravou míru.
Z vašeho pohledu je to chyba na straně WZ, to chápu. Ale pochopte, že WZ v tomto má svázané ruce, protože problém je aktuálně někde jinde. A sice na straně Google. WZ může akorát tak tlačit na Google, aby wz stránky odblokovalo. To je všechno co může dělat. Ostatní už je jen a pouze na Google, kdy ten se rozhodne vyloučit stránky z blacklistu.
Mohu, poprosit provozovatele, aby alespoň během řešení problémů s Google deaktivoval automatické vkládání reklam?
Beru to, že WZ již problém vyřešila na své straně a nyní je to na Google, což už WZ může ovlivnit jen málo.
Nicméně prvotní pochybení bylo na straně WZ vložením pochybné reklamy a proto nám teď stránky nejedou.
Již dvakrát jsem reklamu ze zdrojového kódu odstranil avšak záhy byla zpět.
Toto WZ ovlivnit může. Tak proč na to mají doplatit uživatelé?
Napsal jsem dnes před Google Chrome do Googlu:


Dobrý den,
Google Chrome podle mě zcela nelidským i neprofesionálně zbrklým a lhostejným způsobem kazí (zbytečně) dobré jméno provozovatelů serveru:
webzdarma.cz
Blokuje hromadně weby uživatelů na těchto serverech, včetně mého osobního webu, a zavádějícně šíří mohutnou lživou kampaň o obecné škodlivosti serverů webzdarma.cz

I když nejspíše v ojedinělém případě skutečně došlo k nějakému šíření škodlivého softwaru díky někomu cizímu, kdo zneužil služby webzdarma.cz ,
přijde mi zcela absurdní a lidsky a podnikatelsky zcela nekorektní ze strany Google a Google Chrome spustit takovouto zavádějící a až štvavou kampaň ničící práci a dlouholeté budování dobrého jména jednak webzdarma.cz a jednak mnoha správců webů, uživatelů webzdarma.cz

Mohli byste k tomu vydat nějaké vyjádření a je myslím na místě nyní nějak naopak webzdarma.cz pomoci tuto situaci uvést do původního stavu a pomoci jim s očištěním jejich internetové reputace

Velké firmy nyní často bezohledně válcují ty menší.. zavádějíce ze své moci různé své svévolné pořádky. V boji proti spamu a škodlivému software tak někdy bezohledně více uškodíte nežli pomůžete - doslova teď ničíte nějaké lidi a jejich dlouholetou práci

Štěpán
stepan.z.prahy@seznam.cz - dlouholetý a do této (katastrofy?) ZPŮSOBENÉ BEZOHLEDNĚ VÁMI spokojený uživatel služby webzdarma.cz
Na mých stránkách je situace obdobná.
Je někde k sehnání oficiální vyjádření webuzdarma k situaci kolem malware?
Podle mě... solidní by bylo už se k tomu dávno vyjádřit, dát v téhle dle mého pohledu zásadně krizové situaci něco na hlavní web. Ale klasicky "novinky" tam jsou poslední z 05.04.2012 ...

Někdy si říkám, jestli webzdarma.cz vůbec ještě někdo obsluhuje, nebo už to všechno jenom "dosluhuje na automat" ... a takové působení webu mi nepřijde moc dobré...
Oficiální vyjádření již bylo vydáno. Jen má každý ve zvyku psát nové vlákno o tom samém. Se pak není čemu divit, že je v tom pak zmatek.

Vyjádření je zde (tak uprostřed): http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=68576&t=68576

Re: Kdy bude tato chyba odstraněna?
Autor: wide (moderátor)
Datum: 14. 03. 2013 12:50
Smysluplné, solidní OFICIÁLNÍ vyjádření v případě takové situace... by pro mě bylo vyjádření na hlavní stránce provozovatele služby

Dát "oficiální vyjádření" doprosřed nějakého ztraceného diskusního vlákna... - to nemá žádný charakter "oficiálního vyjádření"

a je přeci uživatelsky zcela nelogické a nepravděpodobné myslet si, že to tam někdo objeví...
Smysluplné, solidní OFICIÁLNÍ vyjádření v případě takové situace... by pro mě bylo vyjádření na hlavní stránce provozovatele služby

Dát "oficiální vyjádření" doprosřed nějakého ztraceného diskusního vlákna... - to nemá žádný charakter "oficiálního vyjádření"

a je přeci uživatelsky zcela nelogické a nepravděpodobné myslet si, že to tam někdo objeví...