ftp nejde cez www.fibris.sk ale funguje cez T-mobile sk sranda , problem ?!

ftp nejde cez www.fibris.sk ale funguje cez T-mobile sk sranda , problem ?!

pouzivam doma zakupeny internet www.fibris.sk s viazanostou no prestalo mi fungovat pripojenie na moje ftp.hvezdicka.euweb.cz aj ine www webzdarma.cz tak som skusil cez priatelov t-mobile sk a budete prekvapeni funguje. Co s tym naozaj netusim napisal som do fibrisu neozvali sa mi. nevadi ale nemozem obnovit stranku atd. typnem si : zavada v internete fibris, zavada vo webzdarma.cz, niekto mi zablokoval moje ftp, dalej som uz nie taky znaly tak pisem na toto forum a dufam ze mi niekto pomoze vyriesit danu neprijemnu slovensku situaciu s internetom dobrou myslienkou ci napadom budem velmi vdacny - s ostatnymi castami mojho zivota na slovensku je to tiez pekne smiesne. najradsej by som bol keby bola chyba stale iba vo mne tak by som sa mohol zdokonalovat ale velakrat som bohuzial mimo vzniku problemov som cisty. dik sa pripadnu radu pomoc a prajem vsetkym len to dobre ! juraj george christopher simko - jirka 00421902666587
Chtělo by přesnější popis chyby. Třeba chybovou hlášku, které FTP hlásí.

Pokud je to 530 Login incorrect, pak doporučuji toto vlákno http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=66345&t=66345 a přečíst první příspěvek. A na základě tohoto napsat email na podporu s žádosti o odblokování IP adresy.