Nejdou mnou definované funkce

zničeho nic přestali finkovat funkce, které dříve pracovaly...

píše to :

Fatal error: Cannot redeclare code() (previously declared in /3w/wz.cz/k/kraslova/index.php:85) in /3w/wz.cz/k/kraslova/index.php on line 354


změnilo se nastavení serveru či se jedná o dočasnou chybu čico? děkuji za odpověď
Nevím, zda došlo k nějaké změně, alespoň to nalezlo chybu, kterou je potřeba opravit.

Takže si to oprav.

Chybová hláška říká, že funkce code() byla již jednou deklarována. Jednoduše, tatáž funkce už existuje. Takže musíš projít kódy, kde se tato funkce deklaruje dvakrát. Případně ohlídat include.
já to měl deklarované jednou, include nepoužívám a všechno to je v jednoum souboru, a neupravoval jsem to, takže bohužel u mně chyba neni
<HTML>No, já nevím, ale ta chyba tam prostě je. Dokonce se dá z hlášky poznat, kde. // Nebo byla.</HTML>
PHPčko nikdy nelže. Když hlásí chybu, tak tam chyba prostě je.

Tak dle hlášky zkontroluj řádky 85 a 354. Na těchto dvou místech by měly být obě funkce se stejným názvem.
nonic, tak jsem to vyřešil tak že jsem to všude zkopíroval a už žádný funkce nejsou a mně je to fuk já se v tom hrabat :DD:D:d btw: soubor má pouze cca 200 řádků, nevim proč to hlásí a je mi to záhada;)
Možná stačilo tu funkci jen přejmenovat.

Musím uznat, že Lucie mnohem lépe kreslí, než fotí.