Nefunkční stránky - výpadek 5.9.2010 [opraveno]

holysa.wz.cz taky nefunguje, tváří se to jako by stránky někdo smazal - píše to, že chybí index
Nejdřív se mi sem psát nechtělo, protože ještě dopoledne vše fungovalo a tak jsem si myslel, že mě se to netýká ale teď mám absolutně stejný problém jako všichni zde na sajhawks.wz.cz. Díky za rychlou opravu a věřím, že po téměř deseti letech spokojeného užívání nebudu muset měnit poskytovatele za stabilnějšího (letos je to už nějak moc často i když většinou jen krátce).
j taky prý chybí index na hernidatabaze.wz.cz
<HTML>Tentokrát se problém týká části webů na serveru nike, doufam, že to admin zase rychle spravi. Prosím o trpělivost.

<em>Odpovědi nebo alespoň zprávy o stavu situace se bohužel opět nedokčáme, čili nezbývá než čekat. :-)</em><br>
Já tu nejsem 24 h, chvíli trvá, než se o výpadku dozvím a začnu sem dávat nějaké info (pokud ho mám).</HTML>
Na adrese: hotelrydl.wz.cz mám ten samej problém.
Za případnou pomoc předem děkuji.
<HTML>Tak teď už by to mělo jet zase všem.</HTML>
Tak to chvilku jelo a už je to zas v háji... ftp i web
omluvam se, už je to OK. asi chvilkový zaspání :/ Díky za vyřešení problému
Taky jedu. děkuju moc :-) skvělá práce
taktéž mi nejdou stránky www.ranc-luhacovice.wz.cz , z niceho nic, jak je na tom řešení problému?
www.robertek4545.wz.cz nejde web ani ftp
http://lupyno.wz.cz/

stejný problém, nefunguje web ani ftp
Dobrý den,
nedaří se mi přihlásit do administrace. Chtěl bych se zeptat, zda je chyba na serveru a nebo u mě...

děkuji
Stejný problém na doméně xf.cz.
Ačkoli jste "zdarma" (i když i to je s ohledem na umisťování reklamy, tedy jinou formu platby, diskutabilní) není těch výpadků v poslední době trochu moc?
<HTML>Omlouváme se, opraveno.</HTML>
Díky. :-)
Snad to aspoň chvíli vydrží.
Mám problém. Po výpadku 7.8.2010 se mi stránky jakobi "zrušili". Na FTP se normálně přihlásím, ale nejsou tam žádné soubory, složky, no prostě nic! Spraví se to nebo budu muset nahrát starší verzi, kterou mám zálohovanou?
Dobrý den, též mě postihla tato "epidemie", hlásí se mi "nepovolený přístup" na stránkách skupinabankrot.wz.cz . Předem děkuji za objasnění.
Na webzdarma je bežné, že je tu špatné zázemí. Pomalé servery časté výpadky, prakticky nulová technická podpora, informování o problémech apod.
Ale to jste (jsme) všichni věděli, když jsme si tu zakládali stránky a i tak jsme si je založili. Tak co už, nezbývá, než se s tím smířit. Znám jiné free-hostingy, které jsou oproti wz perfektní, jenže je tam zase víc reklamy a třeba tam nejde dát čistě html (od základu), není tam SQL atd.
Zkrátka berme to, co je (free). :)
<HTML>Poslední problém se týkal už jen menší části webů, opraveno.</HTML>
Musím nesouhlasit a to v obou případech. Za 1. problém se zjevně týkal mnoha webů a za 2. opraveno nic není. Nevím, jak ostatním, ale mě web stále nefunguje. :(
Dopoledne jsem zajásala, protože web jel... nyní opět Nepovolený přístup.
<HTML>Vcerejsi vecerni problem se tykal "jen" webu s*.wz.cz, tedy mensi casti nez predtim a byl opraven, weby jely. Ale jak se zda, opet je problem jen s s*.wz.cz, ostatni weby z tohoto tematu mi jedou.Posilam znovu sms adminovi.</HTML>
http://stktrebic.wz.cz/

stejny problem...
Opět to nechodí. Poslední dobou je to nepříjemně často. Nejspíše si zaplatíme hosting a doménu než využívat nadále tento problematický server.