Wordpress help s šablonou

Ahoj,chci si hodit na svuj web wordpress 3.0.1 šablonu "ARRAS 1.5.0.1"
A když si ji nahraju přes total cmd normálně jak se má do složky .../wp-content/themes/arras
tak mi to vypíše toto:

Parse error: parse error, expecting `')'' in /3w/borec.cz/v/vostrej/www/wp-content/themes/arras/library/admin/options.php on line 216

Fatal error: Call to undefined function: arras_flush_options() in /3w/borec.cz/v/vostrej/www/wp-content/themes/arras/functions.php on line 45

a když to udělám normálně přes administraci "Instalace šablony" tak opět error:

Warning: copy eval imap_open session_save_path() has been disabled for security reasons in /3w/borec.cz/v/vostrej/www/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 200

Warning: copy eval imap_open session_save_path() has been disabled for security reasons in /3w/borec.cz/v/vostrej/www/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 200
Soubor se nepodařilo zkopírovat. /3w/borec.cz/v/vostrej/www/wp-content/themes/arras/js/jquery.validate.min.js

na separatista.cz mi řekli,že je pravděpodobně chyba na hostingu,proto píšu sem.Nechá se s tím něco udělat? nebo neni šance to provozovat na freewebhostingu ?

Předem díky za odpověď
Nastav si zobrazování reklamy nahoru a nahrej to znovu.
Buď jde o blbou šablonu, která obsahuje chybu, nebo jste něco udělal špatně. V první hlášce jde o chybu v kódu, která zřejmě ovlivnila druhou chybu. Takže to bude potřeba opravit. Jestli to neumíte sám, tak se podívejte na stránky šablony nebo do wordpressu, zda o tom není nějaká řeč.

V druhém případě jde zřejmě o použití funkce copy, která je však zde zakázána. Takže s tím nic nenaděláte.
tak se mi podařilo na anglickou verzi wordpressu hodit starší šablonu "arras - theme 1.4.3.1" a chvíli se to tvářilo,že je všechno v pohodě,ale během pár minut mi to hodilo :

" Error establishing a database connection "

tak sem to přes večer nechal bejt,myslel sem,že WebZdarma dělá nějakou udržbu,a dneska ráno,když sem to zkusil,tak zas chvíli běželo a během pár minut zas Ende....

tzn.že to hosting nějak nezvládá nebo co se děje?

PS: Udaje ve wp-config.php na připojení do databáze mám vše vyplněné správně,jak hosting (mysql.webzdarma.cz) ,tak i username ,dbname i password.
jj. Hosting to nezvládá. Dostává tolik požadavků, že to prostě nezvládá. Na jeho obranu lze však říci, že polovina požadavku je naprosto zbytečných. Je to dáno nenažranosti hotových aplikací, které jsou více nakloněny na domácí nebo placené hostingy. Nikoli freehostingy, kde se aplikuji i jistá omezení (třeba zakázaná funkce copy).
Takže jedině se smířit s výpadky, nebo najít něco jiného, nebo zkusit jiný hosting, a nebo čekat, že se to vzpamatuje a bude šlapat jako po másle.
nevim čim to je ,ale z ničeho nic se to asi vzpamatovalo,protože to zatim ani jednou od rána nezkolabovalo. :)