Nefunkční web 29.9. 2010 [opraveno, zamknuto]

Zdravím, můj web jizdni-rady.kvalitne.cz se nenačítá (vypršel časový limit) prosím kontrolu tohoto webu a případnou pomoc s nápravou problému, předem děkuji
Od cca 8:45 nefungují prakticky žádné weby na WZ - viz např. zemepis.kvalitne.cz, poezie.euweb.cz, poezie.webz.cz, ...
Prosím o znovuzprovoznění.
*.webz.cz taky nejde...
Dik za opravu.
F.
Aha, nevšiml jsem si tady na foru hlášení o nefunkčnosti
Nejdou mi stranky , proč? Kdy pujdou? mikavit.webz.cz
Kdy to bude opět funkční? *.euweb.cz nejede a nejede
Dobrý den,nezobrazují se mé stránky(www.hostel-prague-kaktus.euweb.cz) a nevím proč.Přihlásit přez FTP jde normálně a tam se zdá vše v pořádku.
Za odpověď děkuju.
ani 21.8. nefungují moje stránky (euweb.cz nejede už pár dní?) můžete mi napsat, v čem je problém?
<HTML>Mně jedou. Vám ne?</HTML>
Dobrý den,
vladka.wz.cz - nejdou a mají v poslední době poměrně časté výpadky.
Martina
<HTML>Martina - Tvoje stránky mi normálně jdou. Jen ten wz banner na hlavní straně přesuň nahoru, nebo ho měj na všech stránkách dole. Pokud mají výpadky, tak je to dáno asi přetížením v tom okamžiku. Poslední výpadek serveru nike, kde máš web, byl 10. září.</HTML>
http://burumak.wz.cz/...na tyto moje stránky se nedostane asi nikdo stále to vypisuje Vypršel čas spojení atd.Poslední dobou se stále potýkám s pomalím načítáním nebo žádným.Jinak to fungovalo a návštěvnost mám podle mého mínění slušnou,avšak mě to odradí spoustu zájemců.Co se děje?Díky za info.
burumak
No bohužel jsem na tom asi jako ostatní. Také se mi web nenačítá. Návštěvnost mám celkem slušnou. Čím jsou teď ty časté výpadky způsobeny?
Tentýž problém s igmen.wz.cz . Druhý web jede v poho.
Také nám nefungují stránky za poslední 2 měsíce již po třetí http://hokejkv2.wz.cz, prosim o opravu
To samé, přijde mi, že výpadky na wz.cz jsou dost časté.
theparezboys2000.wz.cz
ano mam problem s tim ze mi nechce nacist web megazone.xf.cz prosim o znovuzprovozneni.dekuji
opět nám nejdou stránky marguarita.xf.cz.prosím o nápravu.děkuji
Re:Autor: Thalia (moderátor), Datum: 23. 09. 2010 08:26
Reklamu jsem upravila, ale výpadky jsou poměrně časté ... dnes 29.9. od rána.
MN
Moje stránky nefungujou od 5:07 ráno 29.9. Kdy to bude zase fungovat?
Mám stejný problém, jako Vy všichni - web nefunguje, vyprší limit spojení - ví tu někdo, kdy bude problém vyřešen?
Chápu, že je webzdarma "webem zdarma" - nicméně bannery s Vaší reklamou visí na stránkách každého z nás, tudíž to pro Vás díky inzerci přeci není tak nezisková záleřitost.. Proto moc moc prosím o "rozchození" Vašich serverů, podobně jako ostatní takto přicházím (ne vlastní vinou) o klienty..
Moc děkuji za odpověď..
Nejdou načíst stránky hobbymotocrosspraha.wz.cz, prosím o opravu funkčnosti. Děkuji.
Ještě jednou Komtesa - u mně už vše ok - u Vás také?

Díky, webe zdarma!
Nejdou načíst stránky navrhy.wz.cz, prosím o opravu funkčnosti. Děkuji.
Nejdou načíst stránky navrhy.wz.cz, prosím o opravu funkčnosti. Děkuji.

Děkuji za rychlou opravu.