Joomla (vyřešeno)

Dobrý den,
může mi někdo pomoct s instalací Joomly? Po nahrání Joomly na ftp se mi místo instalační obrazovky zobrazilo
Parse error: parse error in /3w/kvalitne.cz/s/stolnitenisnj/joom/index.php on line 89
Přitom tento řádek v souboru je poslední a je prázdný, když jsem se díval.
Děkuji
když PHP napíše, že na nějaké řádce je "parse error" tak proto, že na té řádce zjistí, že zdrojový kód nedokáže už dál zpracovat

Chyba bývá na některém předchozím řádku
<HTML>Já ho poslední nevidím, naopak na něm začíná kód wz banneru.
Je potřeba nastavit vkládání Nahoru do nějakého souboru. Do toho souboru překopíruj kód reklamy a nahrej znovu celou joomlu. Po instalaci soubor s reklamou nech vkládat do patičky webu.</HTML>
<HTML>Nicméně to nebude jediný problém, na který při instalaci Joomly narazíš. Ale o tom už se tu psalo mnohokrát (stručně: všechny lze vyřešit).</HTML>
Děkuji za rady, s tou reklamou jsem to tak udělal a je to OK. Naštěstí se žádné jiné problémy nevyskytly, má to nějaké mouchy - nezobrazují se některé tlačítka, nejde nahrávat přes web a je to pomalejší, ale to se dá překousnout.
Děkuji
<HTML>Pak máš asi štěstí na server s PHP5. Na PHP4 serverech (na WZ už tuším žádný takový není) bys ty problémy měl.

Pokud ty tebou zmíněné problémy překousneš, prosím. Tlačítka nevyřešíme, ale co to nahrávání přes web - co to říká, že to nejde?</HTML>
Hera: PHP Version 4.3.4
Loki: PHP Version 4.3.4
Nípal::: On má asi na mysli nahrávání souborů na web skrze Joomla upload.
ano myslel jsem přes Joomla upload. Měl jsem nastavenou špatně cestu FTP k Joomle v Globálním nastavení, tak snad už to bude OK. Děkuji