funkční redakční systém ?

Ahoj mám dotaz ohledně redakčního systému. Na webzdarma už jsem zkoušel snad všechno - php nuke, joomla, drupal, wordpress a kdovi co jeste .. jenze pokazde je nekde nejaky problem, hazi mi to jednu chybovou hlášku za druhou a já už vážně nejsem schopen to dát sám dohromady. Někde jsem četl, že na redakční systémy je nejlepší placený hosting a na spoustě free hostingu je nerozjedu .. tak nevím jestli je chyba na strane wz nebo nekde jinde

máte někdo zkušenosti s používáním nějakého funkčního redakčního systému na webzdarma ?
Zkus QuickCmsLite
<HTML>Většinu redakčních systémů píšou lidi, kteří nemají absolutní ponětí o tom, jaké funkce bývají na serverech zakázané atd. (ostatně, není to uvedené ani v manuálech). Většina redakčních systémů tedy vyžaduje úpravy, aby na WZ fungovaly. Obvykle oprava vyžaduje znalosti angličtiny a schopnost čtení chybových hlášek, schopnost hledat na internetu (resp. ve fórech) a ideálně znalost PHP (když už nic nenajdeme, musíme na opravu přijít sami).

Pokud systém hlásí <em>parse error</em> na nějakém řádku s vysokým číslem, pravděpodobně se Vám do souborů systému vložil webzdarmí banner - ujistěte se, že máte nastaveno vkládání reklamy nahoru a do konkrétního souboru, který nahrajete prázdný na server a potom v systému necháte vkládat do patičky. (Banner se sám neodstraní, takže musíte redakční systém nahrát na server znova.)

Pokud systém hlásí nějaký seznam funkcí disabled for security reasons na řádku XXX v souboru YYY, znamená to, že v souboru YYY na řádku XXX je volána zakázaná funkce.
Bývá to copy(zdroj, cil), to jde nahradit kombinací file_put_contents(cil, file_get_contents(zdroj)).
Bývá to fsockopen, no to nejde nijak obejít, to je třeba zrušit úplně (obvykle neinstalováním/neaktivováním modulů vyžadujících komunikaci s jiným serverem).
Bývá to ini_set, pak je vhodné nastavované hodnoty přemístit do souboru .htaccess jako php_flag.
Jiné funkce to nebývají.

Pokud systém vyžaduje databázi - ujistěte se, že ji máte aktivovanou a také si dejte pozor na přihlašovací údaje; MySQL server je mysql.webzdarma.cz, ne localhost.

Závěrem - viděl jsem na WZ běžet leccos (včetně Vámi jmenovaných a Wordpress obzvlášt), takže s tou nemožností cokoliv rozjet to není až tak horké. Jen se to nesmí vzdát při první překážce.</HTML>