Nefunguje FTP připojeni

Vážení,
nefunguje mi FTP připojení.

Při přístupu přes vaše rozhraní to hlásí:
Nemohu se přopojit k serveru janaatom.wz.cz:21 s uživatelem janaatom.wz.cz
Zkuste to znovu ...

Při přístupu pomocí TotalComannder vyskočí okno s hláškou "Připojení se nezdařilo".

Toto se mi zobrazuje u webů
kctvm.wz.cz
janaatom.wz.cz

S pozdravem

Petr Valenta
yjcfoto.wz.cz
yjcpardubice.wz.cz
yjcpraha.wz.cz
yjcakce.wz.cz
... taky nefungují přes FTP ... funguje vůbec něco přes FTP
ftp na domenu webzdarma.cz take nefunguje, ani pres TC ani pres admin.wz.cz ..
nefunguje správce souborů ani FTP
Teda za 4 hodiny co FTP nefunguje by WEBZDARMA mohl dát vědět v jakém horizontu to zase půjde, nebo co se stalo. Ale asi se mýlím ...
To by jsme na ně byli moc hr. Budeme rádi za odpověď do 24 hod. ;-)
Osobně spíš neočekávám žádnou reakci a nebo jejich obligátní, že to je naše chyba ;-)
<HTML>Nono, nikdy nepíšu, že je to Vaše chyba, pokud tomu tak opravdu není. Tady to vidím na nějaký výpadek, pro jistotu posílám sms adminovi, ale předpokládám, že napíše, že už na tom dělá.
A na netu jsem teprve teď, tak je reakce teprve teď (admin sem nechodí, pokud to není supervážné; raději problémy řeší).</HTML>
<HTML>Bezva, píše, že už by to mělo jet, tak to zkuste.</HTML>
Jak to tak vypadá, tak mi FTP funguje.
Zkoušel jsem NC i admin.wz.cz

Pro Thalia (moderátor):
Tak se omlouvám. I když na druhou stranu, by možná stálo za úvahu sem chodit častěji a dříve. Nebo by vás mělo být víc a rozdělit si službu na celý den ;-)
<HTML>V poho, já to nemyslela zle. Roky jsem tu bývala prakticky nonstop (tj. i v práci), ale co mám doma svého malého nástupce :-), tak teď mám čas jinak rozdělený. A co se týče počtu lidí schopných tu poskytnout relevantní informace k výpadkům, to se asi jen tak bohužel nezmění.</HTML>
Zdravím,
už se mi to dlouho nestalo, ale zase mi přestalo fungovat FTP připojení.
Šlo by stím něco udělat, aby to zase fungovalo. Nic jsem v počítači neměnil ani neinsataloval v poslední době. Jen mi přehazovali internet na jiný signál, ale to by snad neměl být ten problém...

dejte mi prosím vědět
dík Olda
<HTML>olda - co má tvůj dotaz společného s výpadkem, o který se v tomto vlákně jedná? Je blbý, že ti přestalo fungovat ftp spojení, ale z takového hlášení tu nikdo nepozná, proč. Je velmi vhodné poslat aspoň výpis ftp spojeni a tvoji IP adresu. Pokud něco z toho nechceš zveřejňovat, pošli to oboje na podpora@webzdarma.cz.</HTML>
Nelze se připojit přez FTP. Hlásí to neplatný certifikát SSL. A tváří se se to takto: http://www.root.cz/clanky/postrehy-z-bezpecnosti-blazniva-ssl-chyba/
Půjde s tím něco udělat?