Presmerovanie domény II. rádu na wz.cz

Dobrý deň,
včera som si u slovenského poskytovateľa kúpila doménu, na ktorej som chcela využívať bezplatný hosting wz.cz.

Poskytovateľovi som poslala odsek z podpory wz.cz ( https://www.webzdarma.cz/pp.html?6#4 ), a on sľúbil, že sa o presmerovanie postará, čo aj urobil. V DNS nastaveniach v sekcii CNAME mám teraz názov domény: www.sheimi.sk, host: sheimi-the-heartbreaker.wz.cz, ttl: 600. Problém je, že presmerovanie stále nefunguje, resp. presmerováva na wz.cz stránku erroru 404.

Čo mám ešte zmeniť?

Bude fungovať aj presmerovanie podstránok, napr. aby ma odkaz www.sheimi.sk/zdravie presmeroval na stránku ...wz.cz/zdravie, alebo ma vždy "hodí" len na index?

Plus bolo by celkom fajn, keby fungovala administratíva - na FTP ma neprihlási ani z webového rozhrania, ani z Total Commanderu, a píše chybu nesprávne meno a heslo (aj meno, aj heslo mám správne, stránku som v pohode upravovala ešte pred takou hodinkou, dvoma).
Ani prehliadanie stránky nejde, vypisuje error 403 - chybný index. Čo je dosť možné, lebo index som upravovala naposledy, ale kedže sa neviem prihlásiť do administratívy, nemám ho ako zmeniť...
Na druhej strane, nejdú ani podstránky, ktoré nemajú s indexom nič spoločné.

Predpokladám, že ide len o dočasný výpadok, ale akákoľvek rada najmä ohľadne presmerovania pomôže, kedže by som to potrebovala "rozchodiť" ešte dnes.
Ďakujem.
<HTML>Přiřadila jsi doménu v administraci účtu? To je nutné, tam se dozvíš údaje, které je potřeba nahlásit registrátorovi (ale myslím, že jsou správně, akorát je potřeba udělat to přiřazení a počkat). Další věc je, že on sice změní DNS záznamy, ale změna se může projevit až třeba po pár dnech.

Co se týče nefunkčnosti sheimi-the-heartbreaker.wz.cz, ano teď je výpadek, pracuje se na odstranění.</HTML>
Ďakujem za odpoveď,

všetko už vyzerá byť v poriadku.