Nefunkční spojení FTP pomocí TC

Dobrý den,
prosím vás o radu. Celou věčnost jsem spokojeně využíval pro přenos souborů Total Commander. Z ničeho nic jsem ale u vašeho hostingu od jisté doby studený. Chyby jsou nahodilé a myslím tím různého typu. Nyní se potýkám s tím, že se horko-těžko připojím ke svému účtu. Když už se to povede, tak jakýkoliv některý další krok ( Otevření adresáře apod.) skončí odpojením. Stane se ale i světlá chvilka, kdy se mě podaří některý soubor překopírovat k sobě (nahodile). Pokud ale kopíruji od sebe na hosting, tak chybovost není zas tak velká. Kontroloval jsem přes vaší správu nastavení práv složek a souborů a vše se tváří OK. Dokonce jsem to i přenastavoval a vracel zpět jen aby došlo ke změně parametrů (doufal jsem že se to probere :-D). Nic. Prostě Out of control. Nikde jsem nenašel, že by jste prováděli nějaké změny, takže to vypadá na nějakého šotka. Bohužel se to neděje jenom mě. Doufám, že jsem se netrefil do tématu, který se tu již řešil, ale nic určitého jsem k tomuto kyksu nenašel. Předem děkuji za odpověď.