Nefunkční weby

Nefungují weby ....wz.cz
také nám nefungují stránky hcenergie2002.webz.cz
Nefungují žádné weby, prosím, dejte je opět do provozu. Díky.
No ono nefunguje ani yjcfoto.cz které zde hostuje ... to je docela nemilé
Ono celkově se to od odpoledne seká, nebo se mi to zdá? Weby se načítají hrozně dlouho, to samé domovská stránka webzdarma...
Zdravím všechny,

nejsem velký odborník na web, jsem jen uživatel. Chci se zeptat. Nezobrazují se nám naše stránky a místo nich se zobrazuje toto hlášení ... Chyba _(): nenĂ­ $BLOG

Nevíte o co se jedná.
Díky
Radek (vzpirani-teplice.wz.cz): Napiš požadavek do sekce Blog nebo napiš na podporu. Zřejmě jde o chybu v blogu.
Nám tatiež nefunguje stránka, zo dňa na deň prestala ísť-existovať. Nefunguje minimálne 4 dni. Písal som na podporu, odignorovali ma. Človek si zaplatí doménu a má z toho hovn*...... www.vykuppapiera.com (bývalá www.vykuppapiera.euweb.cz)
Ste úplně vyj*í vy čur* amatérští? 2 týdny to jeden celkem normálně a teď už 2 dny zase úplnou pi, kdy se nemůžu ani přihlásit do FTP. Platím vám to tu vy ku, tak s tím aspoň něco dělejte. Nemám čas čekat týden, než něco nahraju na web vy zkur*.
Mám stejný problém. Místo stránek citrusarium.wz.cz se také zobrazuje Chyba _(): není­ $BLOG
Web citrusarium.wz.cz je stále nefunkční, zaslala jsem tedy i email na správce. Prosím o vyřešení problému.
A proč to nepíšete do sekce Blog, jak jsem předtím radil?

Lidi co dělají Blog koukají především v sekci Blog, ne tady.
Ale i tak. Je pravděpodobné, že si toho již všimli a řeší to. Jen to nějak trvá.
nefungují žádné z webů ... wz.cz, xf.cz ...
Nefunguje web *.wz.cz. Opravte to. Díky
Můj web taky nejde..... co se děje?
Dnes mi přestaly fungovat všechny weby, které mám na webzdarma.
Něco se přihodilo ? Nebo skončilo poskytování zdarma ?
Hodně mě to zaskočilo a nevím co s tím. Dívám se, že to bude asi více případů.
Dobrý den,

nefunguje mi web xf.cz

kdy to bude funkční?
a nejen mě, ale pokud dám do vyhledavače xf.cz tak ani jeden nejde

Křivka
Taktéž nefunkční... Kdy bude provoz obnoven?
Taky se připojuji, nic mi nejede a to jsme chtěli od zítra spouštět rezervaci na ples.
Opravte to, děkuji :)
Dobrý den,

mám nefunkční web www.karateforum.kvalitne.cz, nedostanu se ani do správce souborů tady na webzdarma. Prosím o informace, co je za problém.

Děkuji.
Nefunguje můj osobní web jdomansky.wz.cz, ani FTP přístup.
Dnes jsem zaregistroval web, fungoval, ale odpoledne zkrachoval a nefunguje doteď.
Nefungují weby ....wz.cz