Nenačtení obsahu MySQL

Při ladění webové aplikace na localhostu běží vše tak jak má. Po nahrání na webhosting nelze načítat obsah z databáze a to i přesto, že spojení k ní je úspěšně navázáno. Děkuji za případné rady a tipy, jak problém opravit.
A máš i ta data uložená zde v phpMyAdminovi nebo jenom u sebe na počítači?
Zadáváš správné přihlašovací údaje?
Databáze je nahraná a z PHP se k ní i zde připojím, domnívám se, že když mám u sebe jiné verze PHP i phpAdmin, bude možná haprovat někde nějaká syntaxe..:-/
Databáze je nahraná a z PHP se k ní i zde připojím, domnívám se, že když mám u sebe jiné verze PHP i phpAdmin, bude možná haprovat někde nějaká syntaxe..:-/
Jelikož jsem samouk a tvořil jsem to podle tutoriálu, obsah z DB jsem načítal pomocí nějakého objektu dle návodu a obešel fci MySQL_Fetch_Array. Nyní na serveru to takto nefunguje a musím to předělat, již vím jak na to, jen se mi ten článek z DB vydoloval s otazníky namísto českých znaků...:-/
I já mám problém.
Zaktivoval jsem si databázi a po přihlášení přes http://mysql.webzdarma.cz/ se pod jménem databáze zobrazí:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/web/wz.cz/mysql/libraries/dbi/mysql.dbi.lib.php on line 119
Zdravím,ani já nemůžu vytvořit v DB žádnou tabulku. Je tam napsáno přesně to, co uvádí Mirek.
Nieste sami aj ja som písal vyzerá to na chybu WZ. :/
Mám stejný problém s databází:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/web/wz.cz/mysql/libraries/dbi/mysql.dbi.lib.php on line 119

Přihlášení
(Během tohoto kroku musíte mít povoleny cookies.)
Jméno:
Heslo:
Chyba
Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru

Toto se hlásí když se chci přihlásit na https://www.webzdarma.cz/mysql/index.php?lang=cs-utf-8&server=1&convcharset=iso-8859-2
Mám stejný problém s databází:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/web/wz.cz/mysql/libraries/dbi/mysql.dbi.lib.php on line 119

Nejde s tím dělat vůbec nic a nejde žádná tabulka vytvořit ani pomocí příkazu CREATE v PHP.
Ludia? Čo tak si pozreť aj staršie príspevky? MySQL na WZ niako nejde... Vyzerá to na chybu WZ lebo to nejde viacerím ľuďom :)