Nelze se připojit přes FTP

Dobrý den,
když se snažím připojit přes Total Commander na FTP server (mmelich.wz.cz), dostanu hlášku "Login Incorrect". Včera ještě vše bylo bez problémů. Co s tím?
Dobrý den!
Mám ten stejný problém na klubct.euweb.cz. Už dva dny se tam nemohu dostat. Poraďte prosím.
<HTML>Michala jsme vyřešili přes e-mail, bylo to blokovanou IP adresou.

Martina - tvoje IP adresa blokována není (minimálně tedy IP adresa tvého příspěvku, která je stejná jako u posledního přístupu do administrace), takže budeš muset poslat více informací, nejlépe výpis spojení ftp.</HTML>
Dobrý den,
nemohu se připojit přes FTP na tyto stránky:
culkin.wz.cz
lunetic.wz.cz
petrsevcik.wz.cz
jcvd.wz.cz
88.86.113.152 IP adresa
Dobrý pozdní večer, snažím se usilovně připojit přes ftp a nedaří se , hází mi to chybu 530, moje ip 88.103.174.119
polaja.webzdarma.cz
Dobrý pozdní večer, snažím se usilovně připojit přes ftp a nedaří se , hází mi to chybu 530, moje ip 88.103.174.119
polaja.webzdarma.cz
Prosím , prosím poraďte mi, nutně potřebuji vytvořit zálohu. Co nejdřív. Díky.
Dobrý den, nemohu se připojit k ftp pomocí wincommanderu nebo systémovým commandline ftp. V obou případech hásí login incorrect. Tento stav již trvá více než 14 dní. Zároveň se však ve stejnou chvíli lze připojit jinými ftp klienty (Fireftp plugin, FreeCommander....). Pro svojí práci ale potřebuji nutně ten první způsob, protože ve svém softwaru používám dávky s ftp příkazy.
Dobry vecer,mam ten isty problem a moji spoluziaci to iste kazdy ma svoj vlastny web a nikomu sa nejde pripojit na FTP a ani plno ostatnym ludom co poznam...Dufam ze sa to nejako vyriesi.Dakujem dopredu!
<HTML>Jindra - neuvedl jsi správnou Ip adresu, ale IP adresu našeho serveru.

Jana - opravdu tu nemůžu být 24 hodin denně, taky musím chodit do práce... Odblokováno.

Jiří - tvá IP adresa blokována není, máš jako hostitele barta.euweb.cz?

Petro - nejde? A co tak vypis logu vasich ftp spojeni a prislusne IP adresy? (tvoje blokovana neni).</HTML>
Dobrý den,
nemohu se připojit na stránku
circa.wz.cz
IP adresa je 10.125.1.3

Předem děkuji
Ahoj,

dnes jsem si zalozil u vas stranku. Na FTP se mi jde pres vase stranky pripojit, ale pres TotalCommander nebo pres Filezillu ne. Rad bych prisel na to proc?

united-gamers.wz.cz

Diky.
Lenka: 10.125.1.3 je tvoje lokální adresa, Thalia potřebuje tvou veřejnou IP. Najdeš ji v řádku Klient: na adrese
http://ekobrikety.vyrobce.cz/myip.php
Aha, omlouvám se.
V tom případě je to 93.89.103.253
Mám stejný problém jako ostatní, nelze se připojit přes žádný souborový manažer ( filezila, comander ), přístup přes správce na webu jede.
Ano, mám hostitele barta.euweb.cz.
Mimochodem: tyto stránky (forum webzdarma), ale i moje stránky barta.euweb.cz se "sotva hýbou". Připomíná to zlaté časy vytáčeného internetu. Ostatní webové stránky mi jdou svižně.
Jiří Bárta: Často to způsobují vícenásobné dotazy do databáze. Některé redakční systémy potřebují na zobrazení jedné stránky i víc než 5 dotazů. Takové stránky se pak vlečou.

Také to může způsobovat těch 14 obrázků na titulní stránce - to je dalších 14 http požadavků. Klidně by stačila jedna koláž, stránka by byla mnohem rychlejší.
Tohle je novinka na tomto doméně webzdarma.cz obecně - poslední cca týden se to opravdu vleče, asi jako předzvěst "bude hůř!". Zachovejte paniku. :-)
Dobrý den,
když se snažím připojit přes Total Commander na FTP server (sdhmberoun.euweb.cz), dostanu hlášku "Login Incorrect". Před týdnem ještě vše bylo bez problémů. Co s tím
IP:192.168.200.100
<HTML>Tonyk36 - to my nevíme. Pošli výpis ftp spojení... a tvou IP adresu (podle www.mojeip.cz)

Lenka - odblokovano.

Pavel (fxz.wz.cz) - tak proč jsi tedy neuvedl svou IP adresu jako ostatní? Odblokovala jsem IP adresu tvého příspěvku.

Matoška Miroslav - špatná IP, zkus www.mojeip.cz.

Taky se mi to teď tak týden na fóru dost blbě načítalo, ale tedka se mi to zdá zas ok, tak snad to vydrží.</HTML>
Dobrý, tak jsme pokecali, ale teď bych vážně potřeboval odpovědět na mojí otázku:
Nemohu se připojit k ftp pomocí wincommanderu nebo systémovým commandline ftp. V obou případech hásí login incorrect. Tento stav již trvá více než 14 dní. Zároveň se však ve stejnou chvíli lze připojit jinými ftp klienty (Fireftp plugin, FreeCommander....). Pro svojí práci ale potřebuji nutně ten první způsob, protože ve svém softwaru používám dávky s ftp příkazy.
<HTML>Za mě - nevím. Jiní klienti ti fungují, takže v těch druhých bude někde chyba a asi ne na wz. Nechceš poslat celý výpis ftp spojení z wincommanderu? Třeba v tom někdo něco uvidí...</HTML>
moje IP adresa (IPv4)

IPv4

178.17.93.2

více ...
vaše hostname

host

2-93-17-178.net.optinet.cz
<HTML>Matoška Miroslav - odblokováno.</HTML>
dobrý den, prosím o odblokování IP:

wcs.unas.cz

IP: 10.0.100.100