nefunkční spojeni total comander

špatna funkce total comander nejde převest soubory na web otevřit total comandr i když mam sparávné heslo
Proč otvíráš další vlákno o stejném tématu? Raději si přečti http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
Kit: Abych se zastal Kula, protože je to k pos...í. Stále více ftp klientů má problém s připojením na webzdarma. Dnes mi funguje prakticky už jenom ftp plugin ve firefoxu. A teď jsem ho prozradil a od zítřka nepůjde taky.
V této chvíli mi nejede na wz.cz ani standardní FTP klient, který mi jede, i když ostatní nejedou. Ovšem když někdo napíše "špatna funkce total comander", tak mi tím sděluje, že mu nefunguje Total Commander a neví, jak ho má nastavit.

Problém je evidentně na WZ. Admini se k tomu vyjádří, až bude vyřešen. Do té doby všichni chceme, aby místo tlachání v diskuzích ten problém řešili.
On ten problém s ftp klienty někdo řeší? Já myslel, že je to obráceně. Ten problém očividně už několik týdnů narůstá. Už rok používáme úspěšně ftp shell k automatickému ukládání souborů na své stránky. Poslední tři týdny jsem rád, když se tam vůbec občas dostanu "ručně".
S kvalitním FTP klientem problémy nejsou. Jenom se občas stane, že má někdo chybné přihlašovací údaje nebo aktivní přenos místo často vhodnějšího pasivního.

Problémy jsou občas na WZ s FTP serverem. Možná ho někteří klienti přetěžují neustálým uploadováním např. snímků z webkamery.
Kit: nesuhlasím. Nevím, co je to kvalitní FTP klient. V jednu a tu samou chvíli jeden klient smí druhý nesmí. To mám vyzkoušené. Přihlašovací údaje mám už asi 5 let stejné - ve všech klientech. Proč mi jeden den hlásí ftp shell "neznámý hostitel" a druhý den normálně funguje?
Taky se mi zdá, že jim to u WZ trochu přerůstá přes hlavu
Kvalitní FTP klient je program, který spolehlivě naváže spojení, pokud je k dispozici, pošle/přijme požadovaná data bez chyb a případné chyby při přenosu nahlásí nebo opravitelné rovnou opraví. Používám pftp, který mi vyhovuje.

Nemám problém spustit více FTP klientů paralelně. To jen WZ má omezen maximální počet simultánních spojení na jeden účet.

Hláška "neznámý hostitel" nesouvisí s FTP, ale s DNS. Pro služby DNS se používá nespolehlivý protokol, tak si zvykej.
Mám stejný problém. Nefunguje spojení přes FTP ani z IE ani z Mozilla Firefox
a ani z jakéhokoli klienta FTP. Funguje pouze přihlášení přímo na WZ.
Na ostatní poskytovatele FTP funguje.
Evidentní problém na WZ. Musí to opravit sami pokud ví, jak. Ale zdá se že neví nebo nemají zájem.
Fungovalo to několik let bez problémů.
<HTML>Josef - měl jsi blokovanou IP adresu, teď by ti ftp mělo zase fungovat.</HTML>
Děkuji administrátorům WZ. Opravdu to zase funguje, jako dřív.
Ale přesto se musím zeptat proč byla moje IP adresa blokována.
Zkoušel jsem to z několika počítačů a nefungovalo to nikde.
Děkuji
Mám už delší dobu ten stejný problém. (TC, IE, FF ...) Léta to fungovalo i s dalšími weby bez problému a ted, když potřebuju udělat důležitou aktualizaci, tak to nejde a není jiná možnost, jak tam ty soubory nahrát, takže potěš...

V tomto případě se jedná o účet truhlarstviondracek.unas.cz ale dělá mi to i na ostatních..
<HTML>Jiro - tvoje IP adresa, ze které píšeš, blokována není. Můžeš poslat pro jistotu záznam ftp spojení?</HTML>
Takhle, připojím se OK, ale když něco nahrávám, tak to zůstane najednou viset třeba u druhého nebo i hned u prvního souboru, co nahrávám a musím úplně shodit spojení. Když se mi to stane několikrát, tak musím čekat, než spadnou i na serveru, protože se nemůžu "připojit" zároven více než 2x, je to dost nepříjemné a dělá mi to na všech účtech a ze všech počítačů i FTP klientů, které jsem zkoušel (cca 10 různých PC na různých IP, asi 4 různé účty, 4 FTP klienti)



----------
Connect to: (05.05.2011 22:24:01)
hostname=truhlarstviondracek.unas.cz
username=truhlarstviondracek.unas.cz
startdir=
truhlarstviondracek.unas.cz=88.86.113.138
220 ftp server ready
USER truhlarstviondracek.unas.cz
331 Password required for truhlarstviondracek.unas.cz.
PASS *
230-Last login on 2011-05-05 22:04:47 from 94.113.99.61.
Quotas: using 4956.00 of 204800 KB (2.42% used)
230 Access granted for truhlarstviondracek.unas.cz.
SYST
215 UNIX Type: L8
FEAT
211-Features:
MDTM
REST STREAM
SIZE
AUTH TLS
PBSZ
PROT
211 End
HELP SITE
214-HELP
CHGRP
214 CHMOD
OPTS UTF8 ON
501 OPTS: UTF8 not understood
Connect ok!
PWD
257 "/" is current directory.
Složka
TYPE A
200 Type set to A
PASV
227 Entering Passive Mode (88,86,113,138,141,75).
LIST
150 Opening ASCII mode data connection for file list
Stahování
Čekání na server...
226-Transfer complete.
226 Quotas: using 4956.00 of 204800 KB (2.42% used)
<HTML>Na všech účtech - jsou to účty jen na wz, nebo to dělá i na ftp účtech mimo wz?</HTML>
pouze na wz, už několik týdnů
Predem podotykam, ze problem neni ani s firewallem ani s nicim jinym, co by mohlo souviset vyslovene s pocitacem, protoze jsem to nezkousel jenom doma na mem pocitaci. Jen at usetrim komunikaci :-)
<HTML>No, zkusila jsem to sama, nahrala jsem k tobeasi 6 pdf souboru o velikosti kolem pul mega a zase smazala. Az na rekneme trosku mensi rychlost nebyl problem. Tezko hledat pricinu. Je mozny, ze je server vice zatizeny a zkousis to v blbych chvilkach. Kazdopadne admin dela na tomhle serveru pravidelne udrzby, tak az zas nejakou provede, tak se to treba projevi pozitivne i v tomto smeru.</HTML>
Tak dle logu se normálně připojíš. Příčin může být několik. V zásadě jde o to, že není stabilní spojení. Teď jde jen o to na čí straně. Ze strany WZ může dojít k zatížení serveru a nestíhá obsluhovat. Z tvé strany může dojít k nestabilnímu připojení internetu nebo k nějakým konfliktům ve tvém počítači.

Zkusil bych noční hodinu nebo zkus vypnout pasivní režim.