reklama, proste NEVIM!?

Zdravim, proste uz si nevim rady jak mam udelat, aby se ten reklamni banner zobrazoval na vsech strankach dole, a ne na vsech strankach nahore?! Vsechny soubory jsem vymazal a nahral znovu, <!--WZ-REKLAMA-1.0--> sem tam taky dal, samozdrejme za </body>... V nastaveni mam zobrazovani na kazdy strance dole, a stejne se to ukazuje furt nahore, prosim o radu. A omlouvam se, vim, ze uz toto tema tu je milionkrat, ale proste nikde jsem nenasel stejny problem jako mam ja. Diky
Však ji máš dole. Že sis ji pomocí CSS zapomněl napozicovat stejným způsobem jako ostatní prvky na stránce je tvoje chyba.

Kromě toho patří PŘED </body>
A jak ji mám jako napozicovat kdyz nemuzu u ty reklamy menit zadny parametry? :(
1. recept: Uzavři reklamu do DIVu a napozicuj si ho kam potřebuješ
2. recept: Zbav se všech "position:absolute" a udělej web tak jak se dělat má

Osobně se zastávám 2. receptu, ten 1. je jen taková nouzovka.
Děkuju.
Dobrý den,
vytvořila jsem si webovou prezentaci na vašem hostingu a vše mi fungovalo perfektně. Pak jsem omylem zadala do nastavení vkládání reklamy volitelné zobrazování reklamy jiné barvy než je bílá, ale svojí chybou jsem si nevšimla, že toto nastavení je nevratné. To by mi tolik nevadilo jako to, že od té doby se mi na jedné stránce, kde mám text změnilo zobrazení fontu- už to nezobrazuje háčky a čárky, místo toho je tam směsice znaků... takže text nelze přečíst a u každé stránky se mi zobrazuje jiná barva pozadí.
Chtěla bych vás požádat jestli je nějaká možnost vrátit toto nastavení na původní? Jen standardní reklama na úvodní stránce nahoře.
Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
vytvořila jsem si webovou prezentaci na vašem hostingu a vše mi fungovalo perfektně. Pak jsem omylem zadala do nastavení vkládání reklamy volitelné zobrazování reklamy jiné barvy než je bílá, ale svojí chybou jsem si nevšimla, že toto nastavení je nevratné. To by mi tolik nevadilo jako to, že od té doby se mi na jedné stránce, kde mám text změnilo zobrazení fontu- už to nezobrazuje háčky a čárky, místo toho je tam směsice znaků... takže text nelze přečíst a u každé stránky se mi zobrazuje jiná barva pozadí.
Chtěla bych vás požádat jestli je nějaká možnost vrátit toto nastavení na původní? Jen standardní reklama na úvodní stránce nahoře.
Děkuji za odpověď.
Koukám, že sis zapnula reklamní lištu, což je uživatelsky nevratné. Počkej, až se tu objeví Thalia, ta ti ji vypne.
<HTML>cibulcova.wz.cz - vypnuto.</HTML>