nenajde mi web

Dobré ráno,...
Potřebuju poradit.

Mám tady na wz web a po zadání adresy mi najede:

Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

Kde je chyba? Vždycky to jelo... A v poslední době jsem nic neupravoval...
Díky, Petr

web: www.vystava-moo.mysteria.cz
Asi ti to někdo vymazal. Zkus nahrát stránky znovu.
Toho je strašně moc,... A navíc se mi nejde ani pořádně přihlásit. Tím myslím, že se nedostanu do adresáře. Navíc není to poprvé. Zachvilku to asi bude unovat, ale je to takové divné
*fungovat
Dobrý den, mám úplně stejný problém na webech
www.mamutsro.webz.cz
www.chata.webz.cz
www.vankova.wz.cz

Předem díky za info co se děje a do kdy je možné očekávat nápravu.
A hacice.wz.cz taky nejde :-(
Z niceho nic mi ze včerejška na dnešek taky přestal fungovat web. :-( Nevim co se děje. :-( Zrovna dnes, když bych měl ukazovat web na zkoušce. :-( radu! :( PROSÍM! :-(
Mám úplně stejný problém. Chtěl jsem přes FTP zkontrolovat obsah webu, ale ani jsem se nepřihlásil. Vzhledem k počtu problémů bude důvod nejspíš na straně serveru webz.cz (nebo i dalších v rámci Webzdarma). :-(
Dobrý den mám taky stejný problém...

moutnicka-stovka.wz.cz
stovka-ksh.wz.cz

Předem díky za info a brzké opravení..
Totéž u http://dobronice.euweb.cz - stejná chyba
U adresy Akita-inu-chamaru.wz.cz mám stejný problém.
Děkuji
asi to bude rozsáhlejší
mě nefunguje ani přístup na web ani přes ftp
Mě nejde taky vůbec nic !
Stejný problém, přihlásit se lze, ale do správce souboru se nedostanu(Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru reslovka.euweb.cz:21 s uživatelem reslovka.euweb.cz) a pres ftp se neprihlasim.
Předem děkuji za odstranění problému.
Stejný problém jako u ostatních na petrsevcik.wz.cz
Stejny problem jako popisuji ostatni.

Pri zadani URL (pivokonsky.wz.cz) se objevi hlaska:
Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

Pri pokusu pripojit se na FTP ... 530 Login incorrect.

Diky za brzke odstraneni problemu.
JJ tiez hlasim rovnaky problem :(((
.... to samé :((
Mám stejný problém s webem ms-ctyrlistek.wz.cz
Mám stejný problém
Také mi nejde web...vw-golf3.wz.cz
Máme stejný problém...
Stejný problém (dvo.wz.cz), funguje mi jen úvodní stránka, a nemůžu se k souborům přihlásit ani přes FTP, ani přes webové rozhraní.
Tak jak kopukam..nejsem v tom sam...
Mám stejný problém, nejedou mi stránky (vivaciousdiamonds.wz.cz), ráno mi ještě naskočil index, ale dál stránky nenabíhaly, pouze to hlásilo chybu. Teď už se mi zobrazí pouze

Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

a nemůžu se přihlásit ani přes ftp. To pro změnu hlásí:

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru vivaciousdiamonds.wz.cz:21 s uživatelem vivaciousdiamonds.wz.cz

Zkuste to znovu ...

Heslo zadávám na 100% správné, nic jsem neměnila, nesmazávala ani nepřesouvala v posledních 24h. Prosím o nápravu, nebo alespoň o návod, jak postupovat.

Díky

L.H.