<strong>Nepovolený přístup! - výpadek 8.4.2011 [opraveno]</strong>

Dobrý den, stránky presskan.euweb.cz znenadání hlásí nepovolený přístup. Stejně tak se nemůžu přihlásit na ftp, jediné co funguje je propojená databáze (resp. se na ni můžu přihlásit). Můžu se zeptat, čím to může být? Žádné změny jsem na stránkách nedělal. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, také se přidávám k tomuto dotazu, mám stejný problém!
Také se připojuji k tomuto problému a jelikož zde nenacházíme odpověď, píšu email na technicou podporu.
Dobrý den, mám stejný problém! Prosím o radu.
dtto !
dobrý den, mám chybu.
nejde se kouknout na stránky ani přihlásit na ftp.
píše to chybu s možná chybějícím index.html ale 100% vim ze sem nic nemazal a ještě včera vše fungovalo perfektne. zkousel jsem se pripojit i pres ftp abych zkontroloval soubory jestli tam doopravdy jsou ale ani na ftp se neprihlasim.

prosím pomožte mi někdo kdo do tohoto problému vidí.

zde píšu nejaké info co mi píše tcm:
Hostname=blackdoorproject.wz.cz
username=blackdoorproject.wz.cz
220 FTP Server ready.
USER blackdoorproject.wz.cz
331 Password required for blackdoorproject.wz.cz
PASS
530 Login incorrect.

Moje IP adresa je: 90.177.94.90

Předem Všem co nějak pomůžou chci poděkovat.
Zdravím, mám stejný problém - nejdou stránky, ani přihlášení přes FTP.
Zdravím, mám stejný problém se stránkami www.iksypsylon.euweb.cz ... Je v mých silách to nějak řešit? Děkuji...:)
Stejný problém s NeoBux.euweb.cz.
Divim se, že tu ještě není <B>OD RÁNA</B> žádný admin, moderátor nebo tak někdo. Fakt je to nepříjemný, když to nefunguje. Rozumim tomu, že je to free, ale " vocaď pocaď ".
Dobrý den, stránky znenadání hlásí nepovolený přístup.
Do administrace se lze přihlásit, ale správce souborů hlásí:

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru avzo-vysocina.wz.cz:21 s uživatelem avzo-vysocina.wz.cz
Dobrý den,
hlásím stejný problém. Nelze se dostat na webové stránky ani přes ftp.
Ten samy problem s ftp administraci na campanula.euweb.cz oprava docela specha, protoze na strankach je info o soustredeni pro sboristy naseho peveckeho sboru
Stejný problém pro stránky tesanetramy.euweb.cz
avšak pro triska.unas.cz fungují...
Dobrý den,
Taky mám ten samý problém,stránka hlásí že chybí index,ale ten tam je na 100pro anejde se přihlásit ani do ftp.
ten samý problém. nejdřív jsem zpanikařil, protože jiné stránky na webzdarma jdou a myslel jsem si že ty moje byly z nějakého důvodu zrušené. tak jsem si je založil znovu, ale ani na ty nové se nejde přihlásit. bohužel ani nevím, jestli mám zálohu těch starých stránek
Dobrý den,
tohle mi hlásí na obou mých stránkách
Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.


hostname:mari-notebooky.wz.cz
IP 212.158.129.3

hostname:pchry-kory.wz.cz
IP 212.158.129.3

žádám proto o odblokování. Dost mi na tom záleží. Jinak neodmaturuju!
zřejmě disk v píči, doufám, že mají vše zálohováné
Kdyby jste se mrkli na témata pod tímto a nezakládali neustále nové vlákno věděli by jste o co jde
<HTML><em>píšu email na technicou podporu</em><br>
Jen doufám, že nečekáš i odpověď, protože takto tam -letmým pohledem do pošty- napsaly desítky uživatelů.

<em>Divim se, že tu ještě není <B>OD RÁNA</B> žádný admin, moderátor nebo tak někdo.</em><br>
Bohužel až teď jsem se v zaměstnání dokázala tak uvolnit, že mám chvíli mrknout, co se děje na fóru.

<em>zřejmě disk v píči, doufám, že mají vše zálohováné</em><br>
Disk je v pořádku, tj. i data budou pak zase v pořádku.


<strong>Admin na tom pracuje, tak mějte ještě strpení prosím.</strong>
(A není nutné, aby sem psal každý, natož zakládat stále nová témata k tomuto problému.)</HTML>
nikdo nás neslyší. podpora je na h...., v dnešní době si neváží člověka .
Thalia : a to takový stránky jako jsou WZ mají podporu až odpoledne ?

ad.2 pokud tady není vysvětlení proč se to stalo atd., tak se nedivim, že každý si myslí, že má zablokovaný stránky.
<HTML>Jako moderátor se tu snažím samozřejmě trávit co nejvíc času, ale někdy to holt nevyjde -samozřejmě že většinou se v takových dnech objeví nějaký problém- a informace se tu ode mě pak objeví později.</HTML>
<HTML>Opraveno, za problémy i délku řešení se omlouváme.
<style>form {display:none;}</style></HTML>
Lidičky klídek, jsme na free hostingu, nelze očekávat, že se o nás bude někdo starat zadarmo. Včera seznam.cz měnil algoritmus vyhledávání, a stránky malého živnostníka které spravuji, vyskočili na první pozice, a ejhle, web zrovna jako naschvál spadne. Nedá se svítit, je to daň za bezplatné hostování.