Mail

Prosim vas zaregistroval sem si u vas web a jak si udelam mail? lebo pisete ze aj mail hosting tak ja newiem ako to mam spravit
<HTML>Každý účet má nekonečně mnoho emailových adres ve tvaru cokoliv@názevúčtu, ve Vašem případě tedy <em>cokoliv@white.borec.cz</em> (takže třeba white@white.borec.cz, yellow@white.borec.cz ...).

Tyto adresy netřeba nijak zvlášť zakládat, prostě automaticky fungují a maily chodí - podle nastavení nahoře v záložce <em>mail</em> a bez rozlišení, co je před @ (takže ve skutečnosti je to jedna emailová adresa s nekonečně mnoho synonymy, čili tzv. doménový koš) - na Váš registrační mail nebo do zdejší schránky.</HTML>
Tak jak píše Nipal. Tvoje emailová adresa na WZ je v podobě cokoliv@white.borec.cz, kde cokoliv může být jakýkoli řetězec dle tvého uvážení.

Pro použití emailové adresy je však potřeba ji aktivovat. V administraci - nastavení - email jsou různé volby. Jakákoli volba, kromě neaktivní, aktivuje email. Jen se odlišuje způsobem zpracování. To znamená, buď jen do schránky nebo přesměrovat vše na registrační email, případně kombinace obojího.
zdravím, přiřadil jsem si k webhostingu na wz.cz registrovanou doménu II.řádu. Po nastavení DNS záznamů u registrátora podle návodu na wz přesměrování internetového vyhledávače funguje, ale nefunguje přesměrování emailů.
Testoval jsem přesměrovnání zasíláním na adresu cokoliv@domena3.wz.cz a email byl v pořádku přesměrován na adresu nastavenou v administraci, ale při zaslání na adresu cokoliv@domena2.net email nedorazil.
V editaci DNS záznamů u registrátora jsem nastavil MX záznam na 10 mail.wz.cz , je to správně?
<HTML>Ano, to je správně, viz podpora nebo menu Přiřazení domény. Kdy jsi tu změnu nastavení MX záznamu dělal? Chvíli to trvá, než se změny DNS projeví.</HTML>
Problém je,že někteří začátečníci nevědí,jak se co bude kde zobrazovat.Co k čemu bude patřit.
Ahoj. A jak mohu maily číst? V administraci webu o tom není ani zmínka. Kde se mám přihlásit, nebo jak na to?
<HTML>V administraci prostě klikni v menu na mail. Pokud to neskočí do schránky, tak se mail ještě neaktivoval a je potřeba počkat. Případně pomoci zasláním mailu na cokoliv@hozam.wz.cz.</HTML>
Dobrý den,

Má takový problém nastavil jsem si šablonu na webspell vše funguje ale když chci aby se někdo registroval tak to nejde nevím proč píše to pořád
Some errors occured:

• You have entered an invalid mail address.

i při zadání jiné emailové schránky pořád to píše toto můžete poradit.