Adresář je prázdný...

Chci se podívat na svůj web a nic se mi nenačte. Podívám se do administarce a najednou vidím: Andresář je prázdný... Co to má jako ku*va znamenat? Dělám na těch stránkách od října, kdyždý den přidávám tak cca 3 články. To mi jako chcete říct, že se mi zrušili celé stránky zrušili. Platím si tady doménu, mám na webu reklamu najednou smazaný celý web?! Co je to za webhosting? Opravdu děkuju, že jsem kvůli vám ztratil celé webovky a několik stovek hodin práce. Opravdu geniální...
Klid. Server Nike je zřejmě opět mimo provoz. Až naskočí, stránky se opět objeví. Jsem na tom stejně, evidentně nefunguje žádný web končící na wz.cz.
ještěže tak...zdálo se mi divné, že jsem ani nemohl nahrát index. To jsem rád, teď už radši nic nahrávat nebudu. Ty výpadky jsou tu ale nějak často...
Jo je to tak teď momentálně nefungujou žádné stránky pod doménou wz.cz..
Už mi nefuguje ani pod doménou kvalitne.cz
Domény *.kvalitne.cz jsou také hostovány na nefunkčním serveru Nike.
<HTML>Ano, byl tam několikahodinovy vypadek v noci a dopoledne. Uz by to melo jet. Za potize se omlouvame.</HTML>
Teď se mi stalo to samé... takže jenom doufám, že je to tím výpadkem, protože jestli ne, tak jsem přišel o hooodně udělané práce a zrovna teď si to nemůžu dovolit.
Přinejhorším to na server nakopíruješ znovu ne? Při rychlosti dnešních linek by to neměl být problém.
Dobrý den,
cca před 30 min se mi to také stalo. Když sem chtěl zobrazit své stránky, objevilo se hlášení "Nepovolený přístup". Na FTP se normálně připojím, avšak není tam nic. Zítra jedu na týden pryč, tak doufám že to mezitím opraví. :-D


P.S.: Mám zaregistrované i jiné stránky s doménou wz.cz, ovšem všechny zatím fungují bezchybně, divné.
Už vše v pořádku. Děkuji
Potrvzuji, vše je jak má být. Díky moc. :-D