Pomale nacitani stranek (php, mysql)

Tak si hraju s kodem, a je fakt, ze nejvice to drhne kdyz provadim nekolik obdobnych selectu (s jinou podminkou vyberu) za sebou pri jednom nacitani stranky. Zkusim to nacist v jednom selectu (je to cca 100 zaznamu) a roztridit to az v kodu. Jinak s SQLite zatim zadny problem...
Snad se nesnažíš vyzobávat záznamy podle nějakého seznamu, který jsi získal předchozím SELECTem? To se dělá jedním dotazem. Zkus naznačit, o co se pokoušíš.
Ne ne, no plnim asi 10 seznamu ze stejne tabulky vzdy dle podminky na stejny sloupec dle jine vyberove hodnoty, klasika... no ale to je nakonec v poho, jak merim zpracovani stranky, casy jsou vetsinou zanedbatelne, a jak se stale ucim a ucim a procitam rady na netu, tak zpomaleni je az na strane nacitani vlastni stranky (je tam hodne odkazu na obrazky no a nektere odkazy jesne nejsou naplneny). Nedoporicili by jste me nejaky analyzator kodu? Dekuji za rady, takze z db hledista to zatim vypada goood, jsem spokojen...ostatni je uz jen ma nesikovnost a neduslednost
Tak to je dobré. Stejně mi to bylo divné, protože mně SQLite na WZ zvládá cca 16000 jednoduchých SELECTů za sekundu (jeden řetězec jako hodnota přes číselný indexovaný klíč). Nejvíc se mi však líbí možnost vytváření uživatelských funkcí pro SQLite napsaných v PHP. To MySQL nemá a nikdy mít nebude.