Počet zobrazených bannerů 0 ačkoliv se reklama zobrazuje

Dobrý den,
v infu vidím:
zobrazených bannerů dnes 0
zobrazených bannerů včera 0
poslední zobrazení banneru 2012-02-12 00:00:00
přeneseno kB včera 3014

Přičemž jsem se včera díval a lidí tam bylo více. A reklama se mi řádně dole zobrazuje.
Nechci, aby mi to automat shodil. Co s tím?
ppssb.wz.cz
F. Sousedík
Občas se někdy stane, že se nezapočítává. Ale od 12.2. je to přece jen už dlouhá doba.

Budeš muset vyčkat na oficiální reakci od WZ.

Moje domněnka je taková, že za tím můžou být i nedávné výpadky na serveru Nike. Něco se při opravě změnilo a mohlo ovlivnit systém započítáváni. Ale je to jen spekulace.
<HTML>No bohužel oficiálně to nebude o mnoho přínosnější. Počítání by mělo fungovat ok. S výpadkem by to mohlo mít souvislost, i když to datum posledního zobrazení je fakt dost staré už, dala bych tomu ještě tak týden. Do té doby určitě blokování nehrozí (připomínám, že nejdřív se jen blokuje a až později se maže).</HTML>
Týden (nejeden) je pryč. Stále tam mám nulu. Zatím sice žádné upozornění nepřišlo, ale nerad bych řešil zablokování.
Zkus si zazálohovat aktuální banner. A proveď nové nahrání reklamy pomoci <!--WZ-REKLAMA-1.0-->.

Pokud se banner nově nahraje, tak si pak ověř, zda se zapíše. Nemusí to být hned. Zkus se třeba podívat zítra.

Kdyby se banner na stránce nezobrazil, tak můžeš vrátit ten původní.
<HTML><em>tak si pak ověř, zda se zapíše. Nemusí to být hned. Zkus se třeba podívat zítra.</em><br>
Nebude to hned, přepočítává se to o půlnoci, takže spíš zítra.

Já jsem to sledovala, že se tam nic nezobrazuje a asi se na to tedy bude muset mrknout admin.

<em>nerad bych řešil zablokování</em><br>
Ale tak odblokováno to máš za pár sekund tím, že smažeš .htaccess.</HTML>
Nějaký posun v tomto tématu?