Nefunkční FTP

Nefunguje FTP na žádný z mých webů na WZ z IP adresy: 213.195.215.190
Mám ten samý problém s ftp. Připojením to není, zkoušel jsem to z více připojení.
Také mi nefunguje. Hlásí nekorektní heslo. Změnil jsem heslo, použil jiného ftp klienta a všechno marné.
Dnes opět nefunkční weby wz.cz
Stejný problém i u mě, web nedostupný, ftp
Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru vphp.wz.cz:21 s uživatelem vphp.wz.cz
Vphp: Podle logu vidím, že FTP nepoužíváš, tak bys to asi neměl psát do vlákna s FTP.

Vypadá to, že server Nike opět neposlouchá své pány. Tentokrát mu z veřejných služeb nejede nic.
Kite, je to jedno kam to píšu, nejede mě také vůbec nic.
mi taky nejede FTP uz nekolik dni u nove nove zalozeneho webu na xf.cz. Chyba je - "530 Login incorrect" i kdyz se pres web-admina prihlasim, zkousel jsme i reset hesla, ale nepomohlo to. Zajimave je ze na web ktery mam na borec.cz se pres FTP dostanu. Nevite kdy by mohl byt problem? Nemusi se u noveho webu neco aktivovat?
Z webového rozhraní vše OK ale FTP stále nefunguje.
FTP již také funguje
ja mam stale stejny problem. na borec.cz se pripojim pres FTP na xf.cz stale stejna chyba 530.
zkusil jsem si zalozit novy web na borec.cz a ftp funguje. Nevite jak to je s tim blokovanim IP adres? Je mozne ze IP z kterych se pripojuji jsou zablokovane tak, ze se treba na borec.cz pripojim a na xf.cz ne?
Nejlépe napsat adminovi o který web se jedná a z které IP adresy.
Zdravím, je opět neděle a zas nefunguje nahrávání dat na FTP. Bylo by možné s tím něco udělat.

Děkuji

Vladislav Hosnedl
Asi častá aktualizace 5 minut, prý to nemají adminové rádi. Sám aktualizuji po 30 minutách zatím bez problému (cca 150k).
Jak psal autor Saf, častá aktualizace, ale mě taky dnes od 8:30 FTP nejde, tak prosím admina snad s tím něco udělá a jen mimochodem měl jsem aktualizace nastavené po 20 i nějakou dobu po 30 minutách a stejně bylo časem FTP nedostupné a to odesílám cca 80k.
Potvrzuji nefunkčnost připojení jak přes FTP tak přes webové rozhraní.
od rana cca od 8:25 me nejdou data pres ftp a ani se nedostanu do slozek, do ted vse bylo bez problemu pouzivam cca 2 roky data nahravam po 15 minutach
Mám stejný problém, dalo by se s tím co nedříve něco dělat?

Děkuji
FTP i webpvý správce souborů stále nefunkční.
To je takový problém sem odepsat alespoň informaci typu "závada není na vašem přijímači, na odstranění se pracuje"? Nebo jakoukoliv jinou?
Potvrzuji - stejný problém mám již od včerejška.
Přimlouvám se za rychlé řešení.
Díky.
Již několik dní se nemohu na několik mých webů na WZ připojit přes FTP (IP 88.86.113.155)
Tak nyní jsou oba přístupy opět funkční.
Děkuji za reakce.
Zdravím,
tak jsem schválně snížil čas aktualizace z 30 minut na 15 minut a do 24 hodin byla moje IP zablokována už se nedostanu na FTP z jiné IP to funguje.
Tak jsem zase nastavil čas aktualizace na 30 minut.
A tímto také žádám nějakého admina (jestli to čtou) od odblokování mé IP adresy 89.103.105.250.
Předem děkuji.
<HTML>Saf - IP adresu jsem odblokovala.</HTML>