Nefunkční web - výpadek na serveru nike [17.5., opraveno]

Nefunkční web www.hc-jaromer.wz.cz
Take mi nefunguje ani jeden z mých webů xy.wz.cz
ani mne nič nejde od včera večera wz.cz, wz.sk
Také nefunguje web hcenergie2002.webz.cz
nefunguje: devatepatro.wz.cz
Prosím odblokovat:
hostname=paletovevoziky.wz.cz
username=paletovevoziky.wz.cz
startdir=paletovevoziky.wz.cz
paletovevoziky.wz.cz=88.86.113.152
220 FTP Server ready.
USER paletovevoziky.wz.cz
331 Password required for paletovevoziky.wz.cz
PASS *
530 Login incorrect.

Díky
Nefunguje web http://detiprerie.wz.cz a nelze se dostat ani do správy souborů. Co se děje?
Přidávám se taky... nejde mi cumyl.kvalitne.cz , ucime-se.kvalitne.cz ... ale rk.borec.cz mi jede.

Nejdou stránky,
nejde FTP:
Stav: Zjišťování adresy cumyl.kvalitne.cz
Stav: Připojování k 88.86.113.152:21...
Stav: Připojení navázáno, čekání na uvítací zprávu...
Odpověď: 220 FTP Server ready.
Příkaz: USER cumyl.kvalitne.cz
Odpověď: 331 Password required for cumyl.kvalitne.cz
Příkaz: PASS *
Odpověď: 530 Login incorrect.
Chyba: Kritická chyba
Chyba: Nelze se připojit k serveru
Stav: Zjišťování adresy ucime-se.kvalitne.cz
Stav: Připojování k 88.86.113.152:21...
Stav: Připojení navázáno, čekání na uvítací zprávu...
Odpověď: 220 FTP Server ready.
Příkaz: USER ucime-se.kvalitne.cz
Odpověď: 331 Password required for ucime-se.kvalitne.cz
Příkaz: PASS
*
Odpověď: 530 Login incorrect.
Chyba: Kritická chyba
Chyba: Nelze se připojit k serveru

a nejde správnce souborů:

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru cumyl.kvalitne.cz:21 s uživatelem cumyl.kvalitne.cz
Zkuste to znovu ...
Web rk.borec.cz jede na serveru Loki, ale tvoje ostatní weby jsou na Nike, který evidentně stávkuje.
Mne nefunguje diyweb.wz.sk
také nefunguje web agkadernictvi.wz.cz...ve spravci když už se to jednou přihlásilo tak zmizely všechny soubory!
take mi nefunguje prerovstikaprici.kvalitne.cz
nevite kdy se to rozjede?
Ako pozerám dnes mne aj iným nefungujú všetky weby s koncovkou: wz.sk
Nepokoušejte se nahrávat soubory znovu, dokud to správci nespraví. Byla by to zbytečná snaha.
Tak nahrávat ty soubory znovu teda nebudu....na účet se přihlásím ale na správce se už nedostanu:

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru agkadernictvi.wz.cz:21 s uživatelem agkadernictvi.wz.cz
Zkuste to znovu ...


Kdy můžeme předpokládat uvedení do provozu? Nějaké odhady? Sotva ty stránky rozšířím po známých a zákaznících tak hend to nejede! To fakt naštve.
I u mě hlášení:
Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

Nějaký výhled nebo info by se hodilo. Děkuji.
David: Komerční stránky patří na komerční hosting.

Také nejsem nadšený, když mi nejede web, ale když za něj neplatím, tak si nemohu stěžovat. Nemám komu.
To je pravda. Dokonce i chápu, že mají správci asi napilno a nemají čas tady každýmu odpovídat. Ale copak je to za problém, napsat na fórum jenu větu, že je nějaká porucha a že to pojede asi za hodinu, večer, zítra nebo za týden?
Problém už je od rána a ticho po pěšině.
Kit: No tohle jsem moje úplně první stránky, tak jsem si je hodil na freehosting a ohledně toho komerčního hostingu - to se dává kde nevíš? Všiml jsem si že stránek o kadeřnictví tu je více. Tak to je snad jedno jestli to mám zde nebo na tom "komerčním hostingu"? Nevyznám se v tom. Tak díky za radu.

Je pravda že nahodit uzavřené téma s informací není takový problém a zabere minutku.
<HTML>Radek: informace na fórum dávám já, ovšem já se k počítači dostala až nyní. Opravdu u něj nesedím stále. A admin má jiné starosti, než chodit na fórum. Takže mějte ještě chvíli trpělivost, prosím. Pokud to nebude nic horšího, než já si myslím, tak během odpoledne by to zas mělo jet.</HTML>
dovolím si doplnit i svůj web confluence.webz.cz, který taky nejde
Z webového rozhraní vše OK ale FTP stále nefunguje.
Když jdu na toto fórum přímo, nezobrazuje se záhlaví, zatímco když jdu přes proxy, záhlaví se bez problémů zobrazí.
to Thalia:

tak pokud je u nadpisu tohoto fóra napsáno:

"Fórum určené výhradně pro řešení problémů uživatelů (nejen začátečníků) s umístěním a provozem stránek na WZ. Pokud by se s Vaším problémem mohl setkat i někdo další, místo emailu na podporu pište sem."

tak bych čekal, že právě sem admin chodit bude (?)
<HTML>pavus: většinu problémů, které se zde řeší, zvládnu já, případně dlouholetí uživatelé. Výpadky jsou samozřejmě práce admina, ale není jich tolik, aby sem musel každý den chodit - chodím sem já a v podobných případech jako dnes ho vždy hned upozorním (ale většinou už o problému vždy ví) a napíšu info do fóra. Myslím, že jak tu práci máme s adminem rozdělenou, že to tak funguje vcelku dobře.</HTML>