Nejde spravca suborov, kde je moja stranka?

Zdravim, po tom ako som si zapol ten vas blog, mi zmizla stranka http://mygeography.wz.sk/, objavi sa tam rozhranie blogu a nie tie subory ktore som tam nahral. Ked sa pripojim cez ftp su tam tak isto nejake uplne ine subory a nie tie ktore som tam nahral. Je problem v tom ze som si aktivoal ten blog, alebo v niecom inom? Ak ano, ako ho vypnem? A rovnako mi nejde ani spravca suborov a vypisuje mi chybu

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Please login with USER and PASS in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru mygeography.wz.sk:21 s uživatelem mygeography.wz.sk

Dakujem
<HTML>Když ti jede ftp, tak nepotřebuješ správce souborů, ne?

Jinak, je logické, že když jsi aktivoval blog, tak vidíš na stránkách blog. Co bys tam chtěl vidět? A pokud jsi nahrál nějaké soubory a pak teprve aktivoval blog, tak se k těm souborům nedostaneš, dokud ho zase nedeaktivuješ (na webzdarma.cz/blog).</HTML>
Blog som deaktivoval. Uz mi teraz nejde ani FTP. A mimochodom na tom FTP sa s tymi subormi nedalo aj tak nic robit. Ani mazat, ani otvarat, nic. Takze preto som chcel spravcu suborov, ktory stale nefunguje. Rad by som stranku zrusil, lenze nemozem kedze nemozem zmazat ani subory, ktore tam su.
<HTML>Tak ono to není klik klik a je hotovo. Aktivace i deaktivace chvíli trvá.</HTML>