nejde mi správce souborů

Dobrý den,
když dám správce souborů tak mi to píše:
Nemohu se přopojit k serveru doge-faucet.wz.cz:21 s uživatelem doge-faucet.wz.cz

Zkuste to znovu ...

Proč mě to nechce připojit? Popřípadně prosím o napravení chyby
Zkuste to prosim ted
dobrý den, už týdne mi nejde správa souborů ani přístup na FTP, před tím vše fungovalo.
lovec.webz.cz
Zkuste prosim ted
funguje, díky. :)
Dobrý den,
nejde mi správce souboru ani přístup na FTP pro pivnikoutek.unas.cz.
pivnikoutek.unas.cz opraveno, omlouváme se za komplikace
Mockrát děkuji.
Dobrý den, také máme problémy s FTP připojením, účet msbrezhrad.wz.cz.

Díky
co vám to píše za chybu? správce souboru běží, tzn nezadáváte špatné heslo? máte nastavený pasivní režim? jaký program pro připojení na ftp používáte?
Dobrý den, také mi nefunguje správce souborů ani FTP přístup... http://wikitesty.wz.cz

Děkuji.
Zkuste prosim ted
Děkuji, funguje!
Dobrý den,
máme problémy s FTP připojením, účet msbrezhrad.wz.cz. Používám program Total Commander, po pokusu o připojení napíše PORT failed, try PASV mode!. Nastavení jsem neměnil ani heslo. Pasivní režim nemám zapnutý.

Díky
Viz posledni novinka. Zkuste zapnout pasivni rezim
Díky, funguje!!!
Dobrý den. nejde mi správce souborů ani FTP. Správce soubodů píše 504 gateway timeout a ftp píše 425 Unable to build data connection: Connection timed out.
Spravce souboru u nas v administraci? (zkousel sem a funguje). Ftp klienta zkuste prepnout do pasivniho rezimu
ftp klienta zasadne v aktivnim rezimu nepoustim. Spravce souboru uz nejak jede. i kdyz je to nestabilni.
Tj ftp klient vam nebezi v pasivnim modu? Co mate jako hostitele? Co znamena nestabilni spravce souboru?
ftp běží v pasivním módu. Hostitele mám ondraapeta.wz.cz. Nestabilni spravce znamena, že po každém nahrání vypíše chybu 504 = timeout. Tak to musím refreshnout, aby se mi spravce souboru znuvu zobarzil. Musim ale pockat na ten timeout, což je zdržující.
Takze v pasivnim modu ok? Jak velky soubor nahravate pres spravce souboru?
Nemohu se přopojit k serveru bizutheo.borec.cz:21 s uživatelem bizutheo.borec.cz
Zkuste to znovu ...
Týden a nic se neděje..........
Pripojujete se pres co ?
Přes Chrome, ale ostatní weby u vás mi jdou i ftp, ale u tohoto nic, na mé straně problém nevidím

Děkuji