Nový wordpress na nové doméně a chybějící adresář

Dobrý den,
cca ve čtvrtek minulého týdne jsem si zde na webzdarma založila nový účet, následně nahrála wordpress a zprovoznila web. Vše fungovalo bez problémů ... až do dneška. Dnes jsem se pokusila nahrát běžnou cestou přes správce souborů ve wordpressu několik souborů různého typu a všechny pokusy skončily chybou: "CHYBA (název souboru) Dočasný adresář neexistuje. Podotýkám, že jsem na wordpressu něudělala od posledního úspěšného nahrávání žádné změny...
Dočetla jsem se, že chyba by mohla být v absenci adresáře tmp nebo phptmp v kořenové složce, a že tento adresář: "se někdy z hoatingu smaže". Vytvořila jsem tedy zmíněný adresář tmp - nepomohlo; pak i phptmp - též nepomohlo... pokusila jsem se stejné adresáře vytvořit i v jiných složkách wp ... nefunguje :-(
Chtěla bych se tedy zeptat, zda nemůže být chyba na straně hostingu, popř. co byste mi radili, pokud nechci celý systém přeinstalovávat.
Poznamenávám, že přes souborový manažer zde na webu soubory nahrát manuálně lze, problém však je, že v manažeru wp je nevidím...
Prosím, poraďte

Ladislava Ř.
Dobrý den. Došlo k úpravě na serveru, můžete vyzkoušet nyní?
Dobrý den,
děkuji :-) už vše funguje, jak má!
Sněla bych se ještě zeptat, bude k takovýmto změnám, jejichž následkem by docházelo k chybě, docházet nějak častěji? Abych se případně nemusela bát, že je chyba na mé straně... popř. je vždy třeba se obracet na TP, nebo dojde k nápravě problému automatickou cestou?
Díky za info, v tomto případě se jednalo o nevhodné nastavení na serveru, upravili jsme aby lépe vyhovovalo.

Je dobře, že jste se ozvala, jinak bychom na to mohli přijít později. Také je dobře, že jste napřed zkusila vlastní řešení .-)