SOS - NEJDE publikovat data na wz stránky

od pátku 17.4.2015 se snažím denně publikovat soubory na stránky a provést aktualizaci svých WEBstránek - bohužel bez úspěchu, stále mi přichází stejná chybová zpráva: 425 Unable to build data connection: Connection time out

přitom poslední export dat a aktualizace stránek dne 11.4.2015 proběhla korektně a správně

pokoušel jsem se o to samé na mých dalších stránkách na wz.cz a výsledek je stejný


DĚKUJI KOMUKOLIV ZA RADU
Dobry den, take mam u Vas nekolik webstranek. Pri prihlaseni na admina na vasem webu soubory vidim a i stranky jsou videt. Pokud chci nahrat soubor pres FTP 5.51. tak se me nacita pouze u nekterych stranek a kde se dostanu a vidim slozky a soubory. Na nektere straky pri prihlaseni pres FTP se vubec nedostanu.Dekuji za odpoved
Dobrý den, mám stejný problém jako Blanka, web se mi přesouval dnes odpoledne, dle změny dat na zálohu z pátku :)
pocasi: jedna se o chybu. Bude co nejdrive opravena . Omlouvam se za komplikace
oki, díky za vyřízení :)
tak bohužel stále nejde, i když web už má data z poledne, no zrovna dneska :( jestli musím něco změnit někde v nastavení ?
A co je tedy presne za problem?
Stale to nejde, ale verim tomu, ze to opravej. Nektere pristupy na web pres PDF jdou,ale u nekterych to stale nejde. To uz jednou bylo a dali to doporadku. Predem moc dekuju
Pocasi: co vam to pise za chybu? Jako hostitele mate pocasivteplicich.wz.cz ? Pasivni pripojeni?

Blanka: Zkuste prosim jeste jednou popsat vas problem. Omlouvam se ale uplne jsem ho nepochopil
Tak TC už je v pohodě, tam jsem hodil pas. a vypadá to, že je to ok, problém mám s jedním programem, který mi na web posílal obrázky a nyní to nejde - v kolonce Server Name i Aldename mám pocasivteplicich.wz.cz, stejně jako předtím, ale není to schopné poslat :/
Neni mozne program prepnout na pasivni pripojeni?
to právě bohužel nemá :(
pokud chci nahrat veci na web pres FTP tak pri prihlaseni na FTP se me udela okenko obdelnik a je napsano TotalCommander...list a pod tim je napsano adresar a vse je prazdne v tom obdelniku a pak je tam jen tlacitko storno. Kdyz to vypadne, tak se otevre jako prostor u vas a zadny soubor tam neni videt Proste se to nezobrazi. Pokud pujdu jen pres web tak tam soubory jsou videt ,ale nejde ani tam nic nahrat.. Mam u vas plno stranek a nekde to funguje a nekde ne,pritom kdyz se podivam na hotove stranky tak ty jdou , jsou funkcni, jen to nejde nahrat
Blanka: Mate urcite nastaveny pasivni rezim prenosu?
Zkousela jste webftp v administraci? To funguje OK?
pocasi: bohuzel system aktualne popdoruje jen pasivni prenos. Resime jestli nedokazeme tento problem nejak obejit a zpristupnit vam specialne i aktivni prenos
pocasi: zkuste jako hostitele zadat jupiter.srv.wz.cz .
Zdravím, tak na webu jsou aktuální data, tak že toto by fungovalo :) moc díky za snahu
Je to neoficialni reseni. Melo by ale fungovat. V pripade problemu jeste napiste
Ano mam kdyz to funguje na jinych strankach, ktere mam u vas na webu ,tak by to melo fungovat i na tech co nejdou.Ale bohuzel zatim me to nahrat soubory nejde. Mit nejakej jinej kontakt na vas poslala bych vam klice a hesla
Jeste jsem chtela napsat, v total com. me to nahore v levo pise
200PORT command successful
LIST
OK ktery ucet nejde at to muzeme otestovat?
dobry den ,nejde ten ucet .. http://www.zdravazena.wz.cz/ pokud jdu u vas na webu do administrace a tam to chci nahrat, tak to tez nejde. Mam vice stranek u vas a polovina nejde http://achjoja8.wz.cz/
Na .zdravazena.wz.cz mi nahravani funguje. Problem byl s vetsima souboroma. To jsem navysil a projdou i ty. Muzete prosim zkusit jestli to nebylo tim ?
Anoo na webu to jde uz nahrat,ale pres FTP to stale nejde. Rikam plno stranek me tak nejde nahrat, asi je nekde problem na webu, kdyz to pres FTP nejde