Ztracená aktualizace

Dobrý den,
3. května večer jsem prováděla aktualizaci stránek. Překontrolováno, odkaz na změny odeslán i jiným hostům našich www, šlo o celkem důležitou informaci. A dnes, když jsem mrkla na stránky, aktualizaci jsem nenašla. Zkusila jsem v prohlížeči několikrát refresh i jiný prohlížeč. Nic. Po přihlášení na ftp přes Total Comander je datum změny všech mých html souborů 5. 5. 2015 v 15:50 hodin. Co se, prosím, stalo? Já se na stránky nepřihlašovala a nikdo jiný přístupová data nemá. Je možné, že došlo ke zrušení poslední aktualizace nebo toho může být víc? Co se toho dne v tu dobu na WZ měnilo?
Děkuji za odpověď
Kamila
Jednalo se o chybu na serveru ktera uz se nebude opakovat. Omlouvam se za vznikle komplikace
Děkuji za odpověď, opravdu se nic neděje. Jen jsem se v první moment strašlivě lekla. :-)

Jetě mám jednu otázku možná právě v souvislosti s tím. Na všech stránkách mých dvou www (czweb i wz) se dole objevila posuvná lišta, která tam nebyla. Na "lokále" není, na webu teď nově vždy. Zmizí jen se zmazáním reklamy. Sem tam se stane, že mám pod sebou reklamy dvě a jednu musím odmazávat. I když lištu nechci, svět se kvůli ní nezboří. Ale pokud víte, co s tím, ráda si nechám poradit.