Chyba 403

Dobrý den,
na mé stránce, v sekci online přihláška, se po jejím vyplnění a odeslání některým uživatelům zobrazí tato webová stránka http://e.wz.cz/403.html . Zajímalo by mě, kde by mohl být problém, jelikož když já a kolega vyplníme totožně formulář, tak jemu se zobrazí 403 a mě nikoliv.

Děkuji za odpověď
Předpokládám, že každý to provádíte v jiném prohlížeči.

Definujte si v tagu <form> atribut action. Máte tam metodu, ale ne action.
Právě, že jsme vykoušeli vše od Chromu přes Explorer až po Maxthon, bez úspěchu. Ten action zkusím, ale stejně mi přijde divný, proč mi hlásí problém 2 lidé, a ostatním to funguje...
V HTML5 je doporučováno vždy použit tento atribut.

<form action=""> ... </form>
<form action="soubor.php"> ... </form>

Ono mezi námi na stránkách máte více chyb, které validátor vypisuje (validátor sice to není dogma, ale je dobré je mít alespoň "slušně" nevalidní, když se nepodaří je validovat 100%). Validací stránky předejdete spoustě chyb.

Např, nevím, kde se bere u nepárového tagu <input> jeho ukončení jako párového, tedy </input>...

Ano, to máte pravdu, ověřil sem validátorem a chyby opravil, nicméně problém stále přetrvává. Nějaké další nápady?
Akce není směrována na konkrétní soubor. Neznám Váš zdrojový kód, ale pokud má formulář zpracovat soubor index.php, uveďte jej, nebo ponechte action="" - to znamená zpracovat tím samým souborem.

Formulář se mi podařilo odeslat jak se starou tak i s upravenou verzí bez problémů.
Pokud se ale problém vyskytuje pouze u dvou jedinců, zkuste získat více informací o jejich prohlížeči, IP, ... promazání cache prohlížeče, ...

Chyba 403 je pokusem o získání přístupu, kam daný uživatel nemá právo přístupu. Co říká log?
Děkuji za drahocenné rady, nakonec sem se dočet, že mám zkusit do .htaccess přidat

<IfModule mod_security.c>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

Takže ještě jednou děkuji, vše už funguje, jak má.