Petr

Potřeboval bych prosím poradit, jestli jde u stránek v horní liště O klubu, schůzky, výstava..... udělat podstránky. Abych třeba pod stránkou výstava jsem měl podstránky s jednotlivýma výstavama. Děkuji moc za pomoc. Jde o web filatelistijh.wz.cz
Sice netuším co máte konkrétního na mysli, ale jde to.

Všechno jde, i chcíplá koza jde.
Jde stáhnout.
Jak jseou v té horní řsadě ty záložky počínaje Hlavní strana.......a...........konče Knihovna, tak po kliknutí se otevře další stánky. Já bych potřeboval, když na to najedu myší, abych měl možnost případného výberu. Třeba u Výstav, bych tam chtěl mít pod sebou roky kdy byla výstava, o klubu třeba historie a současnost. Už mi rozumíte :-) Poradíte jak na to?? Dík moc.
To se dělá většinou v javascriptu, na internetu je spousta menu ke stažení.

Jde to ale i v css, viz. třeba tady:

http://www.kurzygrafiky.cz/navody/tvorba-www-stranek/171-rozbalovaci-menu-pomoci-css

Děkuji. Ještě mi prosím poraďte jak to dostanu do té stránky, dělal jsem jí pomocí modulů které nabízí WZ a tak nevím jak to tam dostat.
Nevim jak fungujou moduly na WZ, asi to bude chtít alespoň základní znalost html, kam se zkopíruje kód menu a následně upraví. Někdy to dá dost práce upravit to tak, aby to na stránce dobře vypadalo.
Já jsem právě taky nenašel kam to jak dát, aby to fungovalo, ale i tak děkuji za pomoc.