Problémy po migrácii na nové servre

1, Takže na začiatok taká drobnosť, všimol som si že sa mi na stránkach prestali zobrazovať favicony. Tie maličké obrázočky čo sa nastacvujú v hlavičke: "favicon.ico" , odhadujem, že to spôsobuje nejaký váš skript, možno z reklamy. Prosím pozrite na to a opravte.


2, Ďalej tá reklama, ako vidím, nastavili ste okolo nej nejaký odskok, vďaka čomu mi to na niektorých stránkach rozbilo rámčeky, do ktorých bola tá reklama umiestnená, mal som tam presne nastavený priestor pre tú vašu reklamu - banner. Takže sa mi rozbil vzhľad stránky.


3, S niektorými stránkami tiež tu bola istá dohoda, že sa im nebude zobrazovať vedľa banneru ten nápis "sponzor webzdrama", tiež som také niektoré stránky mal a teda banner bol už tak zakomponovaný do nejakého prvku - rámčeka, že sa s tým nápisom nepočítalo. Bolo to miesto pre banner len čistých 468x60.
Takže čo teraz s tým? Zmeníte to, napravíte to do predošlého stavu, alebo budem musieť poprerábať tie stránky na nové rozmery tej reklamy?

Pozrite napr. sem, ako mi to rozbilo ten rámček: http://krestanskakultura.czweb.org (tu to bolo zrovna nastavené na tú reklamu bez nápisu, teda len čistých 468x60)

Ad 1, na krestanskakultura.czweb.org faviconu normálně vidím, další stránky jsi neuvedl, ale v našem skriptu určitě problém nebude.

Ad 2 a 3 odpoví některý z kolegů.
Thalia, ďakujem za reakciu. Áno, favicony už fungujú, v tej chvíli keď som to písal, akosi nešli.

Takže prosím už len tých kolegov nech mi odpovedia ničo na tú reklamu. Otázka 2 a 3.

Tak ako. Mám čakať kým to ešte vyladíte, doriešite??? Alebo budem musieť porobiť na stránkach rekonštrukcie, aby ten reklamný banner, čo ste ho tak pozmenili mi tam zasa nejako normálne sadol ???

Odpovedzte prosím....
ikonu jsem opravoval ihned, kolega dnes opravil reklamu tak to prosím zkontrolujte a dejte případně vědět pokud byste narazil na nějaký problém
Zbynďa, paráda, ďakujem. Už je to krásne. A super, no áno, tiež je to aj konečne všade bez toho príšerného nápisu - sponzor webzdarma. Ďakujem na 100 krát.

No predsa ešte len taká malá drobnosť. Zdá sa že ten reklamný banner teraz začal ignorovať tagy: <CENTER> </CENTER> teda značky, ktoré ho zarovnávali do stredu, teraz namisto toho aby bol v strede sa začal zarovnávť do prava. Ignoruje tieto značky.

Ak ten banner mám pevne uchytený v nejakej tabuľke do tagov <TABLE> tam drží perfektne.

Ale na niektorých stránkach ho mám len voľne a z estetických dôvodov zarovnaný pekne do stredu stránky (napr. dole v strede), len pomocou tých tagov <CENTER> </CENTER> no a tieto značky začal teraz ignorovať, začal sa dávať do pravého kraja.



Ale rozhodne chválim vás, už je to oveľa lepšie. Ak by to aj takto zostalo, obaliť tie niektoré volné bannery do <TABLE> a takto ich prinútiť k poslušnosti, by pre mňa nebol problém. Ale ak sa Vám náhodou dá opraviť aj táto vec, budem už asi kompletne a vrcholne šťastný.
Ešte predsa niečo, ten icon, teda tie favicony stále nefungujú na stránkach wz.sk

Napríklad táto stránka:

stromy.wz.sk

a tiež si na tej stránke v hornej časti môžeme všimnúť aj ten reklamný banner, bol tam hore vycentrovaný do stredu len pomocou značiek <CENTER> </CENTER> , no milý banner začal byť voči týmto znakom neposlušný, ignoruje ich a tisne sa do pravej strany.
A určitě tam je? http://stromy.wz.sk/favicon.ico mi hlásí 404ku.
favicon.ico - chybka v konfiguraci, opraveno snad už na všech serverech
Thalia, ale áno, bolo to tam a je to tam. A teraz sa to už aj zobrazuje. Už je to v poriadku.

Zbynďa, Thalia a spol., takže ako pozerám, už je všetko vyriešené, všetko sa už zobrazuje správne (už ani tá reklama neblaznie pre značky <center> ). Všetko je už perfektné. A ja som preto už asi ozaj vrcholne šťastný. Ďakujem za výborné zvládnutie. Ďakujem vám. A už len prajem veľa šťastia.

Je to paráda...