Objavenie reklamneho banneru po vyprsani platby namiesto vyzvy na predlzenie.

Dobry den,

v maji mi vyprsal cas za platbu Webservera a domain 2.radu - auldies.cz.

Z CZ.NIC mi prisla vyzva zaplatit 230 Kc na rok za domain z CZ.NIC, co som urobil a dostal som potvrdenie platnosti na rok, teda standardny profesionalny pristup. Zaroven som pochopil, ze sa jedna o 2 rozne firmy, co som dovtedy nevedel.

Z Webservera mi neprislo nic, len sa mi znova objavil reklamny banner. Naviac som si precital, ze teraz sa platit neda.
A aby toho nebolo malo, prestal mi fungovat pristup na moju malu MySQL databazu.

Po tolkych rokoch dobreho fungovania je to pre mna sklamanie. Pockam este chvilu, neviem s cim tam zapasite.

Pozdravuje
Rudolf.

Dobry den,
prave jsme vam vygenerovali zalohovou fakturu - prosim zkontrolujte, zda je vse v poradku a pripadne se ozvete.

Co se pristupu do DB tyce, muzete prosim overit, zda se pripojujete dle nastaveni, ktere mate uvedeno ve vasi administraci (Info a nastavení / nastavení mysql)? Predevsim musi byt spravny host

Diky
Dakujem za odstranenie banneru a za skoru reakciu.
Je to v poriadku, podla cennika som nasiel, ze mam zaplatit na rok 336 Kc. Poslite mi prosim na moj email cilso uctu, na ktory mozem urobit prevod a co mam uviest v poznamke, aby Ste vedeli, kto to poukazal.

Pristup na mysql jeden den v maji tohto roku este isiel a druhy den uz neisiel. Pristupujem cez:
https://www.webzdarma.cz/mysql/
Teraz ale sa takto uz nikam nedostanem, len mi vypise "Problem loading page" a vidim, ze som bol presmerovany na old.webzdarma.cz/mysql.
Z PHP programu sa na tie data dostanem, ale prave 2 posledne zmeny, ktore som este robil, ked to islo, tam nevidim. Mozno je to nejako cashovane a vlastne sa ani tak tam nedostanem, neviem ako to funguje. V PHP programe mam ako host uvedene mysql.wz.cz.

Pozdravuje
Rudolf.
Tak s tym mysql som si uz poradil. Teraz pristupujem cez http://sql1.webzdarma.cz a funguje to.
S tou platbou budem kontaktovat fakturace@webzdarma.cz.
Takze tym je moja zalezitost vybavena.

Pozdravuje
Rudolf.