Problém s veľkosťou reklamy

Ako som čítal, jeden používateľ (P.) už tento problém s reklamou tu z časti riešil. Po včerajšom uploade súborov na server som zistil, že Vaša reklama mi na stránke narušuje systém "rámčekov". Jedná sa iba pri určitej veľkosti u mobilných zariadení, pre ktoré je web optimalizovaný. Veľkosť Vašej reklamy narušil pravú a dolnú stranu stránky, kde ju celú rozšíril o biele pozadie. Všimol som si pri hľadaní problému vo vývojárskom prostredí prehliadača Google Chrome tiež chybu v kóde Vašej reklamy, čo je jedna z príčin rozľadenia stránky, kde máte v jednom tagu <div> vymenené parametre a na miesto tohto -> width: 468px; height: 60px; - tam máte pravý opak -> width: 60px; height: 468px;. Toto by malo vyriešiť problém dolnej rozľadenej časti stránky. Riešenie a problém pravej časti stránky by som bez väčších špekulácií nevyriešil. Preto Vás prosím a žiadam, aby ste sa na tento problém pozreli a spoločne ho vhodným riešením vyriešili :).

Webstránka: http://www.luwoproduction.wz.sk

Ďakujem, Lukáš.
Dobry den,
velice dekujeme za upozorneni, chybu jsme odstranili
Aj ja ďakujem za opravu. Ešte by ma zaujímalo, či sa nedá nejako od danej veľkosti (width: 468px) mobilného zariadenia tú reklamu zmenšiť, lebo zasahuje mimo rám stránky?