Chyba na serveru?

Dobrý den, z neznámých důvodů se dnes zpomalil a následně spadl náš web ldtsimanov.wz.cz . Dnes byl spuštěn příjem přihlášek na náš tábor ale předpokládám že vaše servery přežijí přísun více než 10ti lidí naráz.
Mohu se zeptat kde je chyba? Loni se nic takového nestalo když jsme měli hosting ještě na starém serveru.
Mi web funguje. Jede už i vám? Pokud ne, tak je to chyba na vaši straně (pomalý internet nebo tak něco).
Ale pokud chcete odesílat přes web citlivá data, jako bydliště, atp., tak bych doporučil kvlaitnější web hosting, kde dostanete SSL certifikát, aby data šly přes šifrovanou cestu. (třeba forpsi.com, kde by vám měl stačit EASY hosting za cca 600Kč/rok+60Kč/měsíc provoz SSL + výběr SSL od renomované společnost od 1000Kč/rok nebo od Let's Encrypt zdarma (jen provoz SSL těch 60Kč/měsíc))
Stránky už fungují, s internetem problém opravdu nemám když běžím 80/80 :)
Aktuálně není možný přenos stránek jelikož máme spuštěný systém přihlášek a vznikla by řada komplikací.
Nad přenosem možná zauvažuji na konci léta. Děkuji.
Ano, chápu, to mi došlo, že teď nemůžete ;). Ale fakt nad tím zauvažujte, citlivá data by měla jít šifrovaným kanálem, ne kanálem, který může odposlouchávat kdokoliv, proto co nejdřív přejít na hosting, který vám ten SSL dá. Doporučuji forpsi.com, je levný a kvalitní.
Třeba u Endory máte SSL už od 19 Kč měsíčně včetně hostingu.
Láďo, je to možné, ale mi vyhovuje právě ten forpsi.com