Webmail

Dobrý den,
mohu se přihlásit na svoji emailovou schránku jinak než přes nastavení hostingu?
Když otevřu stránku https://webmail.webzdarma.cz zobrazí se mi přihlašovací okno, ale já nevím co zde mám zadat. Zkoušel jsem vše co mě napadlo (bestr.kvalitne.cz, info@bestr.kvalitne.cz, ...) s mým heslem do administrace. Nic z toho nefungovalo, proto vás prosím o pomoc.
Filip Dvořáček
Byl jsem přihlášen na jiný z mých propojených účtů. Jedná se o účet bestr.kvalitne.cz s emailem info@bestr.kvalitne.cz
Dobrý den, přes webmail.webzdarma.cz se lze přihlásit jenom do schránek v programu Premium. U email schránky v programu Zdarma existuje jenom přihlášení odkazem ve správě účtu.
Dobrý den,
opravdu není jiná možnost na přihlášení?
Dobrý den, možnost se naskytne po aktivaci programu Premium kde je možné ke každé email schránce nastavit heslo a tím využít webmail a též i přístup přes imap/pop a smtp.
Dobrý den, nemůžu se přihlásit. Mám zaplacené prémium, ale pokaždé po zadání domény lady-glass. mi vyskočí červená cedulka. Dělám něco špatně? Děkuji
Dobrý den, uživatelské jméno je lady-glass.cz a heslo to které jste si zvolili u registrace. Pokud si jej nepamatujete, můžete si ho kdykoliv resetovat.