Obnova webu

Dobrý den, před dlouhým časem jsem měl u vás doménu projectx.webz.cz. Webz doménu už ani dále neprovozujete, proto bych se chtěl zeptat, kdy došlo ke zrušení této domény? Žádný info mail na přiřazeném mailu jsem k tomuto zrušení neobdržel. Nejde o nic urgentního. Spíš z nostalgie jsem se chtěl pobavit nad obsahem webu. Děkuji P
Dobrý den, doménu projectx.webz.cz již nenacházím v logu, k jejímu smazání pokud u nás existovala muselo dojít před více než 2 lety.
Dobrý deň, od októbra 2022 mám u vás web rodakova.wz.sk , kde som sa pravidelne prihlasovala, avšak prišiel mi e-mail, že moja stránka nespĺňa podmienky a do 14 dní bude web zrušený, po kliknutí na odkaz "nechcem zrušiť web" ma odkáže rovno na kúpu predplatného. Ukazuje mi, že "doména je bez aktivních přístupů" čomu nerozumiem, keďže som na stránke bola niekoľkokrát do týždňa.
Dobrý den, u hostingu rodakova.wz.sk nemáte nahrán žádný obsah. Přístupem se myslí otevření stránky nějakým návštěvníkem. Poslední návštěvu systém eviduji 13.10.2022 18:55:29 a dle podmínek je aktivita na stránce vyžadována alespoň 1x za měsíc. Do administrace hostingu eviduji že máte aktuální přihlášení dnes 20.12.2022