Žádosti o obnovení odstavených domén

cameraobscura.wz.cz obnoveno
kracmaigroup.wz.cz jiz nevidim v systemu. Pravdepodobne bylo zruseno z duvodu porusovani provoznich podminek.
Dobrý den,
žádám o obnovení domény spiraly.wz.cz. Nelze se přihlásit, ani aktivovat neomezená data,
na fungování domény jsem existenčně závislý.
Děkuji a zdravím
L.B.
domena byla systemem zrusena. Zalozte si ji prosim znovu a nahraji vam tam zalohu dat.
Doména založena (program Základ), roční předplatné uhrazeno.
Prosím o nahrání zál. dat.
Děkuji
L.B.
data jsem obnovil z posledni zalohy.
Dobrý den, prosím o obnovu domény diamant.blgz.cz
Děkuji.
obnoveno
Žádám o obnovení stránek http://lazarpetr.wz.cz
Děkuji za vyřízení.
Dobrý den, u domény diamant.blgz.cz byl v administraci nastaven email, ke kterému nemáme již půl roku přístup. Snažíme se upgradovat na verzi "základ", ale i po přepsání emailu na nový nám žádný email nepřijde. Bylo by možné poslat informace o platbě rovnou na nový email frantisekaliduskazach@seznam.cz..? Díky za info.
diamant.blgz.cz. : email si nejprve zmente v administraci v sekci nastaveni.
lazarpetr.wz.cz : domena byla systemem zrusena. Zalozte si ji prosim znovu a nahraji vam tam zalohu dat.
Email jsem v administraci změnil, ale pořád mi nejde upgradovat na tarif "základ". Stejně tak po najetí na www.diamant.blgz.cz - záložka kontakt - a zkopírování nového emailu - při vložení kdekoli vloží starý email.. proto můj dotaz zněl, jestli je možné zaslat platební informace přímo od vás na email frantisekaliduskazach@seznam.cz
Dobrý den, doménu lazarpetr.wz.cz. jsem znovu založil, prosím o nahrání zálohy dat, děkuji.
Dobrý den, o jaké porušení podmínek u webu blizard.webz.cz šlo, prosím? Je možné web i tak obnovit, prosím? Na restech bychom pak zapracovali. Děkuji.
lazarpetr.wz.cz obnoveno
blizard.webz.cz si prosim znovu zalozte a pak napiste. Obnovim data ze zalohy.
Bohužel mi systém při pokusu o registraci domény "blizard.webz.cz" nenabízí ".webz.cz", ale jen např. ".wz.cz". Půjde obnovit web i na ".wz.cz", když dřív web běžel na ".webz.cz"? Díky, Čížek
ano to neni problem
Prosím o obnovu dat ze zálohy na doménu blizard.wz.cz. Děkuji, Čížek
Prosím o obnovení https://koprivaj.kvalitne.cz/, děkuji.
koprivaj.kvalitne.cz obnoveno
prosimo obnovte mi domenu
obnoveno
Dobrý den/večer,

nechci žádat o obnovení, protože web dlouhodobě nevyužívám. Jen bych si rád celý web stáhl jako *.rar či *.tar.gz. Je to možné?

Děkuji
Nedvěd
to bohuzel neni mozne. Muzete se pripojit na ftp a stahnout jednotlive soubory.