nejde mi založit nová doména

Ahoj,pokouším se založit si novou www adresu s koncovkou wz.cz, ale bez úspěchu.
Nevíte čím to může být?
Ta adresa by měla být osobní pirik007.wz.cz
ale bohužel mi to napsalo tohle:Nepovolený obsah pole "subdoména"! Zadejte prosím řetězec složený pouze z malých písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první pozici.
Taková doména není v nabídce. Hmmm ...

zajímalo b mne jakou bych tam měl zadat adresu aby mne to pustilo dál, jestli to vůbec jde?

Děkuji
Pavel
Při kterém kroku to píše chybu? Já jsem se totiž při registraci domény pirik007.wz.cz dostal úspěšně bez nejmenších problémů až ke třetímu kroku, což je zadání emailu. Ten už jsem nezadával protože o tu doménu nestojím.
Dostal jsem se až ke 4.kroku kdo to chtělo
Na Vaši adresu byla právě odeslána žádost o potvrzení. Zkontrolujte prosím e-mailovou schránku, naleznete tam instrukce, jak pokračovat v registraci.
Pozor: žádost je nutné potvrdit během 3 hodin od tohoto okamžiku, poté bude nutné zahájit registraci znovu od prvního kroku.

A pak jsem zddal hesla a dostal se k 5.kroku a objevil se mi tel červený nápis, který je napsaná v mém prvním mailu.
Mě se to stalo taky, už delší dobu nemůžu zaregistrovat žádnou novou doménu, čím to je? Nejdřív mi to psalo totéž (viz výše) a nyní "Lituji tato doména je blokována, její registrace není možná. Zkuste prosím jinou.", přestože daný účet neexistuje, natož, aby na něm byly nějaké stránky. Co mám dělat?