Nastavení reklamy a lišty

Dobrý den, mám problém s novinkami zde na WebZdarma.cz, chtěl bych se zeptat, co mám vše udělat, abych měl kvótu pro web 150MB a neporušoval nové pravidla vkládání reklamy? Můj web je www.rKysely.wz.cz a myslím si, že tam je potřeba něco upravit, prosím, odpovězte. Předem Děkuji.
A ještě bych měl k tomuto dotaz, nedá se nějak udělat, aby se mi tam nezobrazoval ten title?
Nebo stačí jen lišta bez banneru?
<HTML>Nastavil jsem lištu bez banneru za 100 MB.</HTML>
Takže jestli jen to dobře pochopil, mám přidáno 100MB a jsem v souladu s pravidly?
<HTML>Lišta bez banneru je za +50MB, tedy celkových 100 MB</HTML>
Máš přidáno 50 MB, tedy máš celkem 100MB.
Dobře, ale jsem v souladu s pravidly?
Ano.
Děkuji, takže když to nastavím i na třídní web, modérátor nemusí nic dělat? Prostě dám proužek a je to?
Pokud chceš jen proužek, tak to musí udělat moderátor, protože tato možnost zatím v nastavení reklamy není a tak to nemůžeš udělat sám.
OK, ale když tam budu mít jen proužek, a nenastavil ho moderátor, nejsem v souladu s pravidly, že?
IMHO ne. Protože když si proužek zapneš sám, tak ti naskočí velikost prostoru 150 MB a v tom případě musíš zobrazovat jak banner tak proužek. Ale jestli chceš jen proužek a stačí ti 100 MB, tak to sem napiš, on si toho mks všimne a nastaví ti to.
Dobře, takže prosím moderátora, aby mi nastavil jen proužek, jde o web www.6-a.wz.cz
<HTML>6-a.wz.cz nastavena pouze lišta</HTML>
Můžu také požádat o nastavení jen lišty bez banneru? dík
http://streda.unas.cz/
Děkuji moc
<HTML>Mojmír Pippal (streda.unas.cz): nastaveno</HTML>
Rozumím tomu dobře,když si myslím že reklama jak ji mám nastavenou je špatně a mám to změnit? -> www.staj-wild.xf.cz
staj-wild.xf.cz je proti podminkam zobrazovani reklamy
a pokud to chci napravit,tak musím dát na každou stránku reklamu?Nebo se to dá vyřešit nějak jinak,aby mi moc nezasahovala do designu?Nebo kdybych na stránku index.htm kde mám ten vstupní obrázek napsala nějaké pravidla,nebo přesnější informace o této stáji,aby se přes index jenom "neprocházelo",ale byly tam i nějaké informace,které by se musely přečíst
Zdravim.

Rad bych se zeptal, zda-li svou tzv. "uvodni" strankou porusuji nove podminky nebo ne. Dale bych se zeptal, zda-li, kdybych dal reklamni pruh nad menu v hornim ramci stranky, tak jestli bych splnoval podminky na zvetseni prostoru o 100MB. Prosim o odpoved, diky

adresa webu je: http://kvfg.czechian.net
<HTML>Hanka. (staj-wild.xf.cz): další možnost je "pouze lišta bez banneru"</HTML>
Jestli to nevadí, to stejné (lištu bez banneru) jestli by šlo nastavit ještě na wbdesign.wz.cz ? Pokud ano, prosím, nastavte to. Předem děkuji.
Dobrý den žádám o natavení "lišta bez banneru" na 601.xf.cz děkuji.