Lišta za 100

Zdravím, prosím o přidání lišty a zvýšení prostoru na scgunners.wz.cz. Děkuji
Vim že to sem nepatří ale nevim kde se zeptat... Jak mam udělat abych změnil uživetelské jméno ale né celý účet? Prostě chci změnit adresu stránek
to se budeš muset znova zaregistrovat
Též prosím o 100 MB verzi, děkuji.
<HTML>svetos.wz.cz nastavena pouze lišta

praetorians.webz.cz nastaveno

scgunners.wz.cz to se nastavuje v administraci

matik.unas.cz nastaveno</HTML>
Super je to tam. Ale ta lišta se mi dostala i na stránky například http://svetos.wz.cz/showpage.php?name=reg . A nevím jak ji dostat pryč. Už mě to docela štve. Můžete mi někdo pomoci? Prosím budu moc rád
dobrý den...prosím moc o těch 100Mb...na touchovice.webz.cz
a ještě mam dotaz jak zjistím kolik mám ještě volného místa...
přeem děkuji..
<HTML>http://svetos.wz.cz/showpage.php?name=reg předal jsem to dál k řešení, dám vědět

matyka (touchovice.webz.cz): +100 MB za lištu se nastavuje v administraci</HTML>
Prosim o listu za +50MB na skigjh.xf.cz, vdaka.
Dobrý den, ráda bych poprosila o to, aby jste mi stáhli Vaši reklamu a nechali mi tam jenom tu reklamní lištu, děkuji moc!
Chci to na stránkách www.zsafarova.wz.cz a kkmoravicany.wz.cz
<HTML>skigjh.xf.cz nastaveno

zsafarova.wz.cz a kkmoravicany.wz.cz nastaveno, banner můžeš smáznout</HTML>
Dobrý den, prosím o přidání lišty a zvýšení prostoru na 100MB. ondram24.kvalitne.cz Díky
Dobry den,
trochu v tom plavu...
Nahore chtela pani listu bez baneru,ale kdyz se podivam do nastaveni u meho uctu,je tam ze lista nenahrazuje banery.Muzete mi napsat jak to je?
Kdyz se podivam na stranky s listou,banery tam nemaji.To se mi docela zamlouva.Lista je prece jen vic reprezentativni nez baner,ktery ma v sobe hypertext a bily podklad.(myslim ze by banery mely mit trochu vzhled,aby se clovek nestydel je mit na strankach)
Jeste dotaz-proc nejde zrusit reklamni lista?
Dekuji za odpoved,Havranek
Standardne muze uzivatel zapnout listu k bannerum za pridanych 100MB (celkem tedy 150MB). Administratori na pozadani zapinaji listu bez banneru, za celkovych 100MB = 50MB navic.

Listu dokaze taky vypnout admin na pozadani.
AHA,tak to teda je!
Dekuji.
Asi by bylo vhodne mit v nastaveni na vyber:
Lista+baner
Lista bez baneru.
Asi by se ulehcilo hodne prace administratorum.
Ahoj,Michal
Prosím o rozšíření prostoru pro
highbike.webz.cz na 150 MB. Děkuji předem .
S pozdravem Highbiker
Highbiker: nastav si v administraci
Prosim nastavit listu bez baneru u etabak.wz.cz
(Stalo se mi,ze vkladani baneru dolu na vsechny strany zapricinilo nefunkcnost druhe strany kosiku,snad toto lista delat nebude.)
Dekuji,Havranek
Prosíme o navýšení webu na 150 MB a přidání reklamní lišty na patamat.wz.cz děkujeme
Pat a Mat: nastavte si v administraci
Dobrý den, prosím admina o přidání lišty pro skipo.wz.cz a lenka-filipova.wz.cz s rozšířením prostoru na 100MB. V případě skipo.wz.cz prosím o info zda je úvodní index.html stránka po přidání lišty v souladu s podmínkami webzdarma, nebo je potřeba ji upravit. Děkuji.
Prosím pro skipo.wz.cz a lenka-filipova.wz.cz s lištou, ale bez banneru. Děkuji.
Prosím lištu pro stránky http://www.spolcos.wz.cz a rozšíření prostoru na 100MB.
Díky moc ! :))
Dobry den, prosim o listu na stranky www.volejbal-vejrostova.wz.cz. Dekuji
Pro upresneni, jen listu bez banneru :-) Diky