Problém se strukturou stránek

Dobrý den,
Nevím jestli se ze už něco podobného řešilo , tak mě omluvta za příspěvek navíc.
Jde o to jak do konce září musí zmizet vstupní stránky a reklama musí být na hlavní stránce nahoře.
Tuto věc nemohu provést protože by mě to rozhodilo celý design mého už tak šíleného webu.Proto se ptám když mám reklamu na té vstupní stránce, která je jediná přes kterou se dá dostat na můj web a kde uživatelé čekejí 5-30 vteřin (problém s odezvou od toplist.cz) jestli se to týká i mě.
Pokud ano znamenalo by to že 1.10.2006 bych měl po webu a musel bych přejít ke konkurenci např IC.cz .
Zároveň se předem omlouvám pokud bych je do konce září nestihl předělat - fofry va SPŠE Brno :(
děkuji za odpověď NO HITS
www.nohits.wz.cz
současný stav zásadním způsobem porušuje i ta stará pravidla - automatické přesměrování úvodní stránky.

Proč si myslíš, že na té uvodní stránce inzerenta něco zaujme a měl by si takovou reklamní plochu kupovat?
<HTML>NO HITS (nohits.wz.cz): správné místo pro banner je http://www.nohits.wz.cz/hlavni.html</HTML>
ds: A když dám pryč ten obrázek? za to přesměřování se omlouvám právě spravuju html tak to skusím nějak vyřeši

mks: Na hůavni.html to dat nemůžu protože tam není místoa vypadalo by to blbě

btw myslím že si wz s tím novým pravidlem moc nepolepšilo ba právě na opak
a ještě sem zapomněl.Když dám to přesměřování pryč a dám na tu svou úvodní stránku (index.htm) popis stránek o čem sou nebo ty novinky tak by to souhlasilo?
text/html 40 URLs 163351 Bytes (159 KB) 25.81%
text/plain 1 URLs 822 Bytes (0 KB) 0.65%
image/gif 60 URLs 315734 Bytes (308 KB) 38.71%
image/jpeg 43 URLs 1143187 Bytes (1116 KB) 27.74%
image/png 10 URLs 1178734 Bytes (1151 KB) 6.45%
video/mpeg 1 URLs 3538944 Bytes (3456 KB) 0.65%
Total 155 URLs 6340772 Bytes (6192 KB) 100.00%

Jestli se nemýlím tak na webu je přes 6MB obsazeného prostoru (podle linků). Nech si od mks nastavit variantu 100MB a reklamní lištu nahoře a nemusíš zobrazovat žádný banner
A co kdybych si nechal dat tu úzkou lištu nahoru jak mě v tom červením pruhu lítá ten Pozdrav - Java script ?Protože tam by to bylo vidět pořád
to jsem se ti snažil naznačit, nyní si můžeš zvolit barvu listy takže by šla do pozadí dobře zakomponovat, jen bude na všech stránkách a budeš mít 100MB prostor
A ještě snad už doufám poslední dotaz :P :D

Můžu si nechat tu úvodní vstupní stránku - i za cenu že byc hodstranil to automatický přesměřování a upravil ten obrázek?

A jinak prostor na tu lištu sem vyhradil (komentáře) ve zdrojovým kódu - soubor pozdrav.html a tímto prosím admina o umístění lišty do tohoto prostoru a po té odstranění těch 2 komentářů (což je samozřejmé aby se zobrazila)
a pokud je nutné umístit i reklamu na tu vstupní stránku tak tam jich dám klidně i 10 :)
Lista se pridava automaticky ke kodu kazde stranky pri odchodu ze serveru, a to hned za body jako absolutne pozicovany div.

Pri variante lista bez banneru nikdomu nevadi uvodni stranka nebo automaticke presmerovani, rekl bych. To pravidlo je opatreni proti obchazeni reklamy.
aha a co na to ADMINI?
Správné místo pro banner to není protože v tomto html je napsáno kaorát rozdělení framů proto sem žádal aby to bylo dáno mezi ty komentáře do souboru pozdrav.html - COŽ NENÍ VSTUPNÍ STRÁNKA, ALE TEN ČERVENEJ PRUH NAHOŘE S TÍM TEXTEM !
pokud budeš mít reklamní lištu tak bude na všech stránkách nahoře a bude vkládaná automaticky za <body> - lišta je něco trochu jiného než banner.
V kombinaci s kapacitou 100 MB není potřeba zobrazovat už žádný banner a můžeš si udělat přesměrování a vstupních stránek kolik chceš
no to je jedno Prostě tak jak to je teď (už je nahoře na hlavní stránce )
tak může to tak zůstat nebo co mám ještě spravit?
Predpokladam ze ted mas zapnutou listu+banner za 150MB. V tom pripade to v poradku neni.

Muzes:
a) pozadat mks na foru o variantu jen lista za 100MB
b) premistit jeste reklamu na hlavni.html pri zachovani 150MB.
<HTML>NO HITS (nohits.wz.cz): banner nesmí být na stránce bez obsahu nebo s automatickým přesměrováním - tady je dokonce oboje, takže jsem tam raději nastavil "pouze lištu" a banner můžeš smáznout</HTML>
Bezva a snad už poslední dotaz - Mám dat teda pryč to přesměřování?
Nech ho tam, ale přesměrování nastav bez časové prodlevy nejlíp v .htaccess, kde si zároveň nastav index na hlavni.html
Což znamená že se to při vstupu na index.html hned přesměřuje na hlavni.html a ten index nebude vidět :(
Pokud ti záleží na tom obrázku tak si ho tam můžeš nechat i s tím přesměrováním, to současné nastavení umožňuje. Já bych dal přednost tomu, že po zadání http://nohits.wz.cz by se načetla rovnou stránka hlavní.