Můj (náš) web worms-mayhem.wz.cz

Dobrý den všem. Chtěl bych znát Váš názor na naše stránky o hře Worms 4 (http://worms-mayhem.wz.cz). Děkuji všem, kteří se k našemu webu vyjádří.

P.S.: jak udělat validní kód TOPlistu? Jediná chyba při validaci je právě u ikonky TOPlistu. Díky.
web je nic moc - žádné efekty u odkazů, ostré pozadí..., obsah dobrý (pokud jsi ho z nikama jen sprostě nezkopíroval)
ostré pozadí: máš pravdu, asi s tím něco udělám
efekty u odkazů: raději žádné než špatné
mohu zaručit, že obsah jsem nezkopíroval
njn tak jim dej aspoň jinou barvu - ta výchozí modrá je strašná
podívám se na to zítra, dneska už nemám čas ;)
snad už to nevypadá tak hrozně, ještě nějaká připomínka?
(může být i od někoho jiného, to je jedno)
Ad toplist - http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=3&i=47631&t=47618.
nefunguje, na výběr je pouze xhtml transitional, nebo kompatibilní...
ale zkusím upravit kód od xhtml... uvidím, co to udělá ;)
Mně se to docela líbí, ta zelená s oranžovo k sobě jdou. Akorát bych oddělala to ztučnění odkazů při přejetí. Když se to totiž po ztučnění nevejde do buňky, tak všechno poskakuje a nevypadá to pěkně. Spíš bych měnila barvu při přejetí, zkusila bych jak by vypadalo, kdyby byla barva po přejetí stejná, jakou má ta wz lišta (nebo tmavší).
Tabulka se screeshotama je širší než ostatní - dala bych na jeden řádek jen tři screeshoty.
Kód je až na pár věcí co by mohly být v cssku ok. Ale myslím, že by stránce slušel beztabulkovej layout ;-)
A vlastně ještě jedna věc. Obrázek loga máš pojmnenovaný logo, i v alt a title máš je "logo". Pro vyhledavače by bylo lepší kdybys na tato místa napsal nějaká klíčová slova (worms-mayhem.gif, alt="Worms 4: Mayhem", title="Worms 4: Mayhem").
Jo! Kód je nyní znovu validní. Máte nějaké (další) připomínky, návrhy k našemu webu?
beztabulkový layout jsem zkoušel, nikdy jsem nedosáhl kýženého výsledku...
zelená barva po přejetí na odkaz se hodí ;)
screenshoty upraveny
na beztabulkovém layoutu není nic těžkého, co přesně ti nešlo?
hlavně nevím, jak ho mám udělat... :D A taky nevím, kam mám dát menu. Mám ho dát nahoru, nebo ho mám nechat vlevo?
máš tam moc věcí...nechal bych ho tak. Pokud se opravdu rozhodneš pro beztabulkový layout, rozhodně tam nedávej pevné pozice DIVu ;-) (např.: top: 50px; left: 100px;)
Menu bych nechala vlevo.
Co se týče layoutu, tak stačí divy hlavicka, menu, obsah a div např. stranka,který by vše obaloval a který by měl nastavenou šířku a byl vycentrován na střed.
Ještě jsem si všimla, že používaš v adrese parametr urelak=neco, jen u Návodů máš stránku navody.php. To je schválně?
To pozadi pod texty mi prijde prilis vyrazny...delsi text by se na tom asi tezko cetl. Mozna by stalo za to zkusit achovat motiv ale nejak to zmekcit...aby to bylo vic do jedne barvy...treba vzit nejakou barvu zhruba uprostred a prekryt to s ni s opacitou 30-50%. Mluvim o te oranzove casti, u zelene je to egal.
Thalia: Ano, schválně mám návody oddělené. A jinak to u mého tabulkového layoutu asi nešlo... (šlo by to jedině kdybych použil mod_rewrite...)

Wegguy: zkusím to pozadí trochu zesvětlit, uvidím, co to udělá ;)
trochu jsem to upravil, líbí se vám tato změna?
hmm, teď jsem to zblbnul... screenshoty jsou trochu průhledné a jde pod nimi vidět pozadí... :(