webgen-index?

Ahoj,
muzete mi poradit?
mam tady umisteny eshop od webgenu,ktery ma soubor index v adresari "webgen/stranky",zatim jsem to resil uvodni stranou odkazujici na dalsi index ve webgenu.(nyni zakazane VSTUPTE).
Pokud index webgenu prendam do domovskeho adresare webu zdarma,je nefunkcni a propojit odkazy v nem obsazene na stranky webgenu si netroufam a mozna to ani nejde.
Resil nekdo podobny problem?
Jde nekde zmenit domovsky adresar na webu zdarma? Hledal jsem-nenasel.
Diky,Havranek
no, nejjednodusejc by to mohlo jit prez prezmerovani pomoci php
----index v rootu-----
<?php
header('Location: webgen/stranky/index.php')
?>

snad se tim podminky wz neporusi(ale nejsem si tim moc jistej), nejspiz to ale bude mit elegantnejsi reseni mozna prez .htaccess
asi lze udělat přesměrování s nulovou délkou prodlevy ze současného vstupte na titulní stranu pomocí meta tagu nebo direktivy v souboru .htaccess. V .htaccess lze také nastavit úvodní stránku webu
http://jary.borec.cz/html/access02.php

a nakonec myslím, že nic nebrání nahrát do kořenového adresáře webu obsah adresáře stranky, a tak se tohoto problému zbavit
Jo,jo,kod na presmerovani tu mam taky,ale to by asi neproslo.
Pak je tu moznost,az se mi vlozi lista do VSTUPTE,tak ji zkusim prendat do indexu webgenu.To by snad proslo.
Nebo to mozna pujde nastavit u administratora.
Nejak to jit musi,koukal jsem na jine shopy na webuzd. a tam jim to jde primo.(nebyl to ale webgen)
Jinak Diky.
""a nakonec myslím, že nic nebrání nahrát do kořenového adresáře webu obsah adresáře stranky, a tak se tohoto problému zbavit""
-to neni spatnej napad,ale je tam asi 50 souboru a mozna pri publikovani bude problem vsechno oznacit.Nektery programy to neumoznuji.Ale jinak dobry! Je mi bliz to presmerovat.
Stranka "vstupte" neni na wz sama o sobe problem, problem je, pokud na ni je reklama. WZ nezajima vstupni stranka, ale to, aby reklama byla na vhodnem miste.

Stacilo by reklamu dat misto na index do webgencz/stranky/uvod.htm
To by potom nemelo smysl menit pravidla,jak se nedavno stalo.